Znamy listę uczestników IEM Sydney 2018

Znamy listę uczestników IEM Sydney 2018

2020-12-22

Znamy już wszystkie drużyny które wezmą udział w IEM Sydney 2018. Zaproszonych zostało aż siedem ekip, reszta o udział w turnieju musiała powalczyć w różnego rodzaju kwalifikacjach. Dla zespołów azjatyckich zostały przeznaczone trzy miejsca w głównym turnieju, tak samo jak dla Oceanii, Ameryka Północna musiała zadowolić się jednym slotem, podobnie jak Europa. Ostatnie-16 miejsce zagarnęło Space Soldiers, wygrywając turniej GG:Origin, w którym pokonali między innymi Virtus.pro.

IEM rusza 1 maja, a w puli znajdzie się 250 tysięcy dolarów. Trzeba przyznać, że na Australijskim IEM'ie pojawi się ścisła czołówka światowego counter strika. Już teraz warto zarezerwować kilka dni majówki na oglądanie IEM'a. Pełną relację z tego wydarzenia będziecie mogli śledzić na naszej stronie. Póki co koniecznie sprawdźcie jak prezentuje się lista uczestników IEM Sydney 2018.

MVP PK Azja#1 TyLoo Azja#2 B.O.O.T-d[s] Azja#3 Astralis Europa Space Soldiers GG:Origin Cloud9 Zaproszono FaZe Zaproszono Natus Vincere Zaproszono Renegades Zaproszono SK Zaproszono fnatic Zaproszono mousesports Zaproszono NRG Ameryka Północna Grayhound Oceania#1 Chiefs Oceania#2 ORDER Oceania#3