Popularny duet – Piotr „izak” Skowyrski oraz Paweł „Leh” Lehmann wygrał pierwszą kolejkę ligi DUO Stars Fortnite Fun League Polska. Jednocześnie dziś wystartuje pierwsza kolejka tej samej ligi, dedykowana profesjonalistom.

Otwierająca kolejka ligi gwiazd była niezwykle emocjonująca. Piotr wraz z Pawłem na trzy rozegrane gry, aż dwa razy plasowali się na podium. Pierwszą grę zakończyli na drugiej lokacie, zdobywając pięć fragów, zaś w kolejnej rozgrywce wygrali, czterokrotnie fragując.

Ostatnia odsłona nie poszła już po myśli streamerów i zajęli oni dopiero dziewiątą lokatę. Nie odebrało im to jednak pozycji lidera w rankingu. „Leh” oraz „izak” muszą być jednak czujni gdyż tuż za plecami ze stratą siedmiu oczek czai się DUO „HIGHSTYLED” i „Chaway”. Nieco więcej, bo 12 punktów traci para „Kamil” i „dzejbol”.

Już dziś o godzinie 19:00 do walki na jednym serwerze staną najlepsi polscy zawodnicy. W rozgrywkach Fortnite Fun League Polska będziecie mogli zobaczyć zawodników takich drużyn jak On Fire, Team Kinguin, AGO Esports czy inHarmony Gaming.

Przeczytaj:  Fortnite Fun League Polska DUO Stars już za moment!

W puli znajduje się aż 25 000 złotych, co jest rekordem jeśli chodzi o polskie podwórko gry Fortnite. Transmisję ze wszystkich rozgrywek możecie obejrzeć na kanale GamesetTV.