ZOTAC Cup  Masters 2018: Gambit masakruje x-kom

ZOTAC Cup  Masters 2018: Gambit masakruje x-kom

2020-12-22 Niecały tydzień temu x-kom team zwyciężył w finale Good Game League 2018. Podczas poznańskiego Lana, ekipa "patitka" prezentowała się bardzo dobrze.

Spotkanie rozgrywane było w systemie b01, a mapą, którą wybrały obie ekipy, było de_inferno. Pierwszą rundę pistoletową zgarnęło Gambit. Pomimo naprawdę dobrego force'a, x-kom musiał uznać wyższość rywala, oddając tym samym dwie rundy. Pierwsza runda na fullu nie należała do udanych dla zawodników z polski, tak samo zresztą, jak rundy następne. Gambit grało tak mocne terro, że nim się obejrzeliśmy, zespół ze wschodu prowadził 10:0. Tutaj na szczęście drużyna "AdreNa" przestała zdobywać rundy, co pozwoliło zawodnikom z Polski zdobyć ostatnich pięć rund pierwszej połowy.

Druga połowa układała się bardzo podobnie do pierwszej. Po zdobyciu rundy pistoletowej Gambit zdawało się, być nie do zatrzymania, pozwalając zawodnikom x-kom team, na zdobycie zaledwie jednej rundy. Gambit zawalczy jeszcze dziś w meczu z Imperial. Jeśli zaś chodzi o x-kom, to polski skład zobaczymy w grze dopiero jutro. Miejmy nadzieję, że Polacy wykażą się lepszą dyspozycją niż dzisiaj.

Gambit

ZOTAC Cup Masters 2018

de_inferno

  x-kom team 16 6 .