Drugi dzień V4 Future Sports Festival w Budapeszcie również przyniósł porażkę polskiego zespołu. Tym razem, swój mecz przegrali zawodnicy Adwokacik, którzy podejmowali NIP.

Spotkanie rozpoczął wybrany przez Polaków Train. Tam „SZPERO” i spółka mimo wygrania rundy pistoletowej, pierwszą część spotkania przegrali aż 4:11. Ten wynik nie był aż tak tragiczny, jak mógł się wydawać, bowiem Adwokacik rozpoczęło po stronie atakującej. Po przerwie to jednak Polacy byli stroną dominującą i z rundy na rundy zbliżali się do rywala. Udało im się nawet wyjść na prowadzenie 15:14, jednak ostatecznie Szwedzi doprowadzili do dogrywki. W niej niestety „Plopski” i spółka wygrali 19:16.

Wybranego przez NIP Overpassa polscy zawodnicy nie będą miło wspominać. Najpierw zespół „jedqra” przegrał pierwsze 7 rund, a pierwszą połowę zakończył przegrywając aż 3:12. Tym razem w drugiej połowie Adwokacik nie było w stanie wygrać ani jednej rundy, a tablica wyników szybko wskazała 3:16 na korzyść Szwedów.

Teraz przed Polakami około sześć godzin przerwy. O 20:00 Adwokacik podejmie węgierskie GAMERZONE, które przegrało 1:2 z MiBR. Przegrany tego meczu pożegna się z Budapesztem, a wygrany powalczy w meczu decydującym.