Adwokacik nie może zaliczyć startu w LOOT.BET S4 do najlepszych. W meczu otwarcia przegrali bowiem z ACTINA PACT. Dziś po południu zmierzyli się w meczu drużyn z bilansem 0-1. Jak poradzili sobie z rosyjską formacją Unique? Sprawdźcie!

Spotkanie rozpoczęliśmy od mapy de_train. Pierwsze rundy jednoznacznie należały do Adwokacika. Dopiero w czwartej odsłonie przeciwnikom udało się podłożyć bombę, którą zresztą Polacy i tak rozbroili. „zorte” i spółka od tego momentu nieco odżyli, nie dając rozpędu najlepszemu polskiemu miksowi. Niemal 2/3 pierwszej połowy upłynęło pod znakiem krótkich serii ze strony obu drużyn, jednak ostatecznie za sprawą dobrego początku, to Adwokacik z niezłą zaliczką przystąpiło do strony atakującej. Po zmianie stron Unique doznało małego przebudzenia, wygrywając dwie rundy. Od momentu pełnego wyposażenia Adwokacika, Rosjanie nie mieli jednak wiele do powiedzenia. Do końca mapy de_train udało im się zdobyć jeszcze trzy oczka, a Polacy sprawnie zamknęli widowisko wynikiem 16:10.

Po chwili przerwy mogliśmy przenieść się na de_mirage. Tutaj gracze znad Wisły rozpoczęli bliźniaczo podobnie. Mocny start szybko zapewnił im przewagę, a po tej passie Rosjanie nieco wrócili do żywych. Tym razem gra układała im się nieco lepiej. Siedem oczek zdobytych po stronie terrorystów zapowiadało wyrównaną drugą połowę. Tak też było na samym jej początku. Rosjanie radzili sobie w sytuacjach post plant, rozbrajali bomby, a na ich koncie pojawiło się dziesięć punktów. Od tego momentu Adwokacik uderzyło ze zdwojoną siłą i po pięciu rundach wygranych z rzędu zapewnili sobie niezłą zaliczkę. Końcówka spotkania dała jeszcze Rosjanom nadzieję na powrót, jednak Polacy wykorzystali przewagę i dokończyli spotkanie. Na tablicy wyników mogliśmy zobaczyć rezultat 16:12.