Za nami kolejny mecz AGO Esports w ECS Season 7 Europe Pinnacle Cup. Polacy nie poradzili sobie, z rywalem przegrywając 2:0 w mapach.

Mirage

Pierwsza mapa tego  spotkania została wybrana przez zawodników z Polski. Jastrzębie rozpoczęły od strony atakującej. Stało się tak za sprawą przegranej rundy nożowej. Spotkanie dobrze rozpoczęło Vitality, wygrywając pistoletówkę. Z tego też faktu koleje punkty wpadły na ich konto bez większych problemów. AGO, zdołało jednak odpowiedzieć i z wyniku 4:0 doprowadzić do remisu. Ich przeciwnicy jednak ponownie zaczęli oddalać się z wynikiem. Tym razem nasi rodacy nie potrafili dogonić przeciwników i przegrali pierwszą połówkę 9:6. Po zmianie stron AGO musiało zacząć się bronić. Nie wyszło im to w pierwszej rundzie, gdzie Vitality wjechało na bombsite bez żadnych większych problemów. Oznaczało to kolejną przegraną pistoletówkę, a wynik zaczął się jeszcze mocniej oddalać od Polaków. Przy wyniku 11:6 dla przeciwników, jastrzębie zaczęły robić comeback. Pomimo wszelkich starań Polacy nie potrafili przegonić punktowo swojego rywala. Vitality wygrało pierwszą mapę wynikiem 16:8.

Cache

Druga mapa dzisiejszego spotkania została wybrana przez zawodników z Francji. Runda nożowa zaważyła o tym, że to Polacy zaczną po stronie atakującej. Pistoletówka wpadła na konto AGO. Przez pewien moment Vitality przegrywało aż 5:0. Zmienił to APEX, który popisał się świetnymi strzałami z deagla. Nie zatrzymało to jednak rozpędzonych Polaków. Pierwsza połowa drugiej mapy zakończyła się wynikiem 11:4 dla jastrzębi. Niestety po zmianie stron Vitality wygrało kolejną rundę pistoletową (już trzecią). Zaczęli oni gonić AGO z wynikiem. Niesamowita passa 9 wygranych z rzędu została w ostatnim momencie przerwana przez Polaków, którzy wykończyli drugą mapę.

Overpass

Początek de_overpass był niezwykle wyrównany. Żadna z ekip nie mogła wyjść na znaczące prowadzenie, aż do rundy numer osiem. Od tego momentu Vitality radziło sobie znacznie lepiej od przeciwnika i to oni zakończyli pierwszą połowę wynikiem 10:5. Druga runda pistoletowa była łatwą przeprawą dla Francuzów. Kolejne punkty nieubłaganie wpadały na ich konto, przez co spotkanie szybko zakończyliśmy z dorobkiem jednego oczka dla AGO Esports po stronie broniącej.

Jeszcze dziś Polacy rozegrają kolejne spotkanie, które możecie obejrzeć na kanale Olka vuzzey’a Kłosa.