Około 18:10 rozpoczęło się spotkanie między AGO Esports, a Team LDLC. Mecz odbył się w ramach ligi ESEA MDL Season 30 Europe. Spotkanie było rozgrywane w formacie BO1, w związku z tym mieliśmy tylko jedną mapę, overpass.

Runda nożowa wpadła na konto drużyny z Francji. Postanowili oni wybrać stronę antyterrorystów. Pierwsza pistoletówka została pewnie wygrana przez zawodników LDLC. Na pochwałę zasługuje runda full eco, w której AGO nie kupiło dosłownie nic! Jednak ku zaskoczeniu wszystkich wygrali, tracąc tylko dwóch zawodników. Przed rozpoczęciem 13 rundy doszło do nietypowej sytuacji, ponieważ aż 5 zawodników zostało z niewiadomych przyczyn wyrzuconych z serwera. Przerwa trwała około 5 minut. Kolejne rundy przychodziły coraz łatwiej polskiej ekipie. Ostatecznie pierwsza połówka zakończyła się wynikiem 10:5 dla AGO Esports. Po zmianie stron nasi rodacy ponownie zagrali bardzo słabą rundę pistoletową. Francuzi wygrali ją bez żadnych strat. Dalsze rundy były przeplatanką zwycięstw jednej, jak i drugiej strony. Ostatecznie Polacy wygrali mecz 16:12.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Obie drużyny grają ostatnio na podobnym poziomie. Zwycięstwo z LDLC na pewno podbuduje morale w drużynie. Już za mniej niż miesiąc AGO będzie reprezentować nasz kraj na WESG. Miejmy nadzieję, że to dobry początek czegoś większego.

Przeczytaj:  Astralis vs Team Liquid - mecz na najwyższym możliwym poziomie!

AGO Esports

 

ESEA MDL S30 Europe

de_overpass

 

Team LDLC

16 12