Czwartkowe spotkanie polskich ekip było ciekawym widowiskiem, w którym lepsi okazali się gracze Aristocracy. Jak przebiegała rozgrywka?

Mecz rozegrano w formacie BO3, na de_nuke oraz de_mirage. Na pierwszej z map widzowie absolutnie nie mogli narzekać na brak emocji. Rozpoczynający po stronie antyterrorystów gracze Aristocracy wygrali cztery pierwsze rundy, które niewątpliwie dały im zastrzyk pewności siebie. Dominacja „rallena” i spółki nie trwała jednak długo, a między obiema drużynami wywiązała się emocjonująca wymiana ciosów, z której po pierwszej połowie zwycięsko wyszli zawodnicy Arcy, prowadząc 9:6. Rozgrywka podczas drugiej połowy była równie zacięta i podobnie jak przed zmianą stron, rundy wpadały zmiennie na konto jednej lub drugiej ekipy. Ostatecznie lepsi okazali się gracze Aristocracy, którzy doprowadzili Nuke’a do końca, wygrywając 16:13.

Werdykt rozstrzygnął Mirage, na którym początkowo dominowała formacja „SZPERA.” Zawodnicy adwokaciku prowadzili 4:0, co wydawało się być dla nich dobrym prognostykiem. W piątej rundzie inicjatywę przejęli jednak gracze Arcy. Całkowicie zdominowali oni rywala, zwyciężając aż 10 rund z rzędu i kończąc pierwszą połowę z dużym spokojem i zapasem. Przed zmianą stroną na tablicy widniał wynik 10:5. Ekipa „TaZa” była niezwykle zmotywowana i rozpędzona, a szanse graczy adwokacik na zmianę losów spotkania były znikome. Zawodnicy Aristocracy bezproblemowo doprowadzili mapę do końca, wygrywając sześć z siedmiu rund drugiej części spotkania, tym samym kończąc je wynikiem 2:0 (16:13, 16:6). Zwycięzcy zajmują zatem aktualnie pierwsze miejsce w tabeli – czy ich dalsza gra będzie na równie wysokim poziomie? Przekonamy się niebawem!