Paweł "Dycha" Dycha na turnieju DH Open
Turniej UCC Summer Smash to doskonała okazja dla polskich drużyn, by mierzyć się z ekipami o podobnym poziomie. Dziś Aristocracy w meczu dolnej drabinki podjęło europejski miks NoChance.

Mapą otwierającą spotkanie został de_dust2. Tutaj bardzo dobrze rozpoczęło NoChance, które niemal perfekcyjnie rozegrało stronę atakującą. 13:2 po pierwszej połowie zapowiadało szybkie przejście do kolejnej lokacji, jednak „TaZ” i spółka dzielnie walczyli. Po ośmiu rundach dla Polaków, NC obudziło się i pomimo problemów wygrało mapę numer jeden.

Po chwili przerwy przenieśliśmy się na de_nuke. Mapa wybrana przez Polaków dostarczyła nam wielu emocji. Pomimo wyrównanego początku, w kolejnej fazie spotkania Arcy wyraźnie odskoczyło przeciwnikowi. Rezultat 11:4 dla „naszych” był bardzo optymistycznym zakończeniem strony broniącej. Pomimo przegranych dwóch pierwszych rund po zmianie stron, „TaZ” i spółka szybko się rozkręcili i pewnie wykończyli mapę – 16:6 dla Arcy to bardzo dobry wynik!

Całe spotkanie rozstrzygnęło się na de_train. Tutaj pełną parą Aristocracy ruszyło do ataku. Polacy wygrali aż 9 rund z rzędu nie dając odetchnąć przeciwnikowi. W końcowej fazie pierwszej połowy NC nieco postraszyło, jednak udało im się wyrwać tylko trzy rundy. Po zmianie stron, za sprawą wygranej rundy pistoletowej, NoChance całkiem sprawnie rozpoczęło powrót. Aristocracy miało jednak sporą przewagę nad przeciwnikiem, przez co nawet pojedynczo wygrywane rundy coraz bardziej zbliżały ich do triumfu w tym spotkaniu. Ostatecznie wynikiem 16:9 pożegnaliśmy się z de_train i to właśnie piątkę z Polski zobaczymy w kolejnym etapie rozgrywek UCC Summer Smash.