Atlantic.gg – organizacja z naszego rodzimego podwórka otwiera się na nowe gry. Niedawno dowiedzieliśmy się o stworzeniu dywizji Fortnite.

Trend tworzenia drużyn w gry typu battle royale rośnie. Atlantic również poszło tą drogą i zakontraktowało młodych zawodników. Aktualna dywizja prezentuje się następująco:

• Wiktor „Riltai” Szpila
• Artur „artór” Wielgosz
• Patryk „RaSoo” Adamczuk
• Oskar „Rakso” Zawadzki
• manager: Szymon „Velitas” Ryżewski

Ten młody line-up zaprezentował się już między innymi podczas AGO Fun League. Zajęli tam wysoką lokatę. Często spotkacie ich także podczas customowych gier na polskiej scenie. Swoje wsparcie okazał co-CEO organizacji – Patryk Łukjanowicz. Gdy zapytaliśmy go o zdanie na temat tego transferu odpowiedział:

[su_quote]Dołączenie tych młodych chłopaków do organizacji na pewno pomoże im w osiągnięciu celów i da łatwiejszy dostęp do prestiżowych, polskich lig. Darzymy zawodników zaufaniem i na pewno pomożemy w każdym możliwym aspekcie. Liczymy na owocną współpracę i obiecujemy obustronne zaangażowanie.[/su_quote]

Liczymy, że zawodnicy pod skrzydłami profesjonalnej organizacji rozwiną się jeszcze bardziej i już niedługo zobaczymy ich w turniejach wysokiej rangi. Jeśli chcecie przekonać się o poziomie zawodników, zajrzyjcie na kanał Wiktora, który streamuje swoje rozgrywki!