Dziś na światło dzienne wyszła informacja dotycząca formacji CS:GO w organizacji Atlantic.gg. Tak prezentuje się aktualny line-up drużyny:
– Konrad “FENON” Srębacz
– Kamil “Kadil” Woźniak
– Marcin “devo” Sobczak
– Kamil “krytyq” Dudek
– Konrad “qater” Ślusarz

Powyżsi zawodnicy w swojej karierze reprezentowali barwy organizacji takich jak Solaris Esports czy Off-mode, a w ostatnim czasie występowali jako mix pod nazwą “Punchliners”. Pierwotnie w składzie występował Kamil “Luuliguzman” Pala, lecz po powrocie do Pompa Team’u jego miejsce zajął Kamil “krytyq” Dudek i jest to jedyna zmiana pierwotnego składu “Punchliners”. Drużynę pod swoją opiekę wziął trenerski i analityczny talent – Dominik “Dommin” Słowik. Jeszcze pod banderą “Punchliners” zawodnicy spisywali się bardzo dobrze w lidze ESEA Intermediate. Zajmują tam obecnie pierwsze miejsce i są bliscy awansu do ESEA Advanced.

Darzymy chłopaków ogromnym zaufaniem, wierzymy w ich umiejętności. Jestem przekonany, że w niedalekiej przyszłości pokażą, na co ich stać – mówi Patryk Łukjanowicz, współwłaściciel Atlantic.gg.
Zawsze dążyłem do tego, by skupiać w ramach Atlantic osoby pełne energii, chęci i szacunku do pracy każdego, kto przyczynia się do rozwoju projektu. Atmosfera jest wręcz idealna – nie pozostaje nam nic innego, jak wykazać się cierpliwością, trzymać kciuki za sukcesy nowego zespołu i kontynuować naszą ciężką pracę. – mówi Leszek Cielma, założyciel Atlantic.gg.

Sami zawodnicy również nie kryją zadowolenia z nawiązanej współpracy:

Od samego początku otrzymujemy od organizacji wszystko, co pozwala nam na prężny rozwój. Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości reprezentowania drużyny Atlantic. Mamy nadzieję na pokazanie naszych umiejętności na nadchodzącym turnieju w Olsztynie – OGA Puchar Polski. – mówi Kamil “Kadil” Woźniak.