Piotr „izak” Skowyrski wraz z Pawłem „Leh” Lehmannem z dużą przewagą wygrali drugą kolejkę zmagań w ramach Fortnite Fun League Polska DUO Stars. Najbardziej znane polskie DUO zdobyło aż 257 punktów!

Pierwsza gra nie była udana dla streamerów. Zajęli oni dopiero jedenaste miejsce, nie zdobywając żadnych fragów. W drugiej odsłonie zdobyli oni już jedenaście trafień i zajęli drugie miejsce, ulegając jedynie parze „Nexe” i „Airnest”. Bardzo dobra postawa pozwoliła objąć im fotel lidera. Trzecia rozgrywka to totalna dominacja duetu „izak” i „Leh”. 11 zabójstw oraz zwycięstwo w całym spotkaniu dało im niemal 260 punktów. By oddać wielkość dominacji należy wspomnieć, że wyprzedzili oni drugą parę „Kamil” i ”foXiGOD” aż o 84 punkty. Podium uzupełnił wcześniej wspomniany duet „Nexe” wraz z „Airnestem” z dorobkiem 168 punktów.

Trzecia, a zarazem ostatnia kolejna ligi DUO Stars już w niedzielę o godzinie 19:00. Zmagania możecie obserwować na kanałach swoich ulubionych streamerów, którzy biorą udział w wydarzeniu!