BLAST Pro Series São Paulo 2019: Zapowiedź turnieju


Przed nami kolejny turniej serii BLAST Pro Series! Potyczki te znane są ze wspaniałej oprawy wizualnej, świetnych efektów oraz niesamowitego widowiska. Jak będzie tym razem? Początek zmagań już 22 marca!

O turniejach BLAST Pro Series nie można mówić zbyt wielu złych rzeczy. Są one wspaniale przygotowane oraz stoją organizacyjnie na bardzo wysokim poziomie. Tym razem turniej zawita do São Paulo. Z tego też powodu głównym faworytem będzie MIBR. Chłopaki będą grać przed własną publicznością, co jak wiemy zawsze pomaga drużynom. Pozostałe ekipy, które zobaczymy na scenie to:

  • Astralis
  • ENCE
  • FaZe
  • Liquid
  • NiP

Jak widzimy są to bardzo mocne formacje. Każda z nich znajduje się w top 8 HLTV! Z tego też powodu będziemy świadkiem samych ciekawych spotkań, gdzie nie zawsze będzie tak łatwo wskazać faworyta. Pula nagród tej edycji wynosi 250,000$, a zwycięzca zgarnie połowę tej kwoty! Niestety jak w przypadku poprzednich edycji, wszystkie spotkania pierwszej fazy odbywać się będą o tej samej godzinie. Nie będzie przez to możliwe zobaczenie każdego z nich osobno. Zwycięzcą ostatniej edycji BLAST Pro Series okazało się Astralis w finale pokonując Natus Vincere. Tegorocznego zwycięzcę poznamy już 23 marca.