Jesteśmy już po pierwszym dniu zmagań w ramach turnieju CS:GO Asia Championship. Na chwilę obecną znamy już jeden zespół, który zobaczymy w półfinałch. Mowa tu o NaVi. Ukraiński skład zagwarantował sobie miejsce w fazie playoff, dzięki wygraniu obu spotkań, które dzisiaj rozgrywał. W tabeli grupy zaraz za Natus Vincere jest NiP wraz z EnVyUs. Ostatnią lokatę z bilansem 0:2 zajmuje VG.Flash. Tak prezentuje się tabela grupy A po pierwszym dniu rozgrywek:

Grupa A Mecze Zwycięstwa Porażki Punkty
NaVi 2 2 0 6
NiP 2 1 1 3
EnVyUs 2 1 1 3
VG.Flash 2 0 2 0

Już jutro od wczesnych godzin porannych rozpoczniemy zmagania w grupie B. Walczyć będą między innymi Virtus.pro czy Heroic. Wróćmy jednak jeszcze na chwilę do grupy A. Oto wyniki poszczególnych spotkań:


EnVyUs
 

CS:GO ASIA
CHAMPIONSHIPS
2018

de_overpass

16:19

de_inferno

12:16

 


Natus Vincere
0 2

Pierwszy mecz azjatyckiego turnieju był dość zacięty. Pomimo wyniku 2:0 dla NaVi Francuzi rywalizowali z ekipą S1mpla jak równy z równym. Na pierwszej mapie nie obyło się również bez dogrywki.


VG.Flash
 

CS:GO ASIA
CHAMPIONSHIPS
2018

de_mirage

3:16

de_overpass

3:16

 


NiP
0 2

O tym pojedynku nie ma co się rozpisywać. NiP pokazało kompletną dominację, pozwalając swojemu rywalowi na zdobycie zaledwie trzech rund na każdej z map.


NiP
 

CS:GO ASIA
CHAMPIONSHIPS
2018

de_overpass

16:6

de_mirage

13:16

de_train

9:16

 


Natus Vincere
1 2

Drugie spotkanie NiP’u nie było aż tak udane jak to pierwsze. Po wygraniu dość łatwego overpassa, ekipa ze Szwecji miała ochotę na szybkie zwycięstwo na mirage’u. NaVi stawiło jednak skuteczny opór wygrywając dwie ostatnie mapy do 13 i do 9.


VG.Flash
 

CS:GO ASIA
CHAMPIONSHIPS
2018

de_inferno

10:19

de_cache

11:16

 


EnVyUs
0 2

W tym meczu zawodnicy VG zaprezentowali się nieco lepiej, niż w rozgrywce z NiP’em. Nie wystarczyło to jednak aby pokonać EnVyUs. Francuzi okazali się mocniejsi na obu mapach wygrywając gładko 2:0.

Już jutro zobaczymy pierwsze mecze Virtus.pro. VP zmierzy się o godzinie 7:00 z TyLoo, trzy godziny wcześniej zagra Heroic z MVP PK. W przypadku zwycięstwa Polaków, w co mocno wierzymy, obejrzymy ich powtórnie o godzinie 10:00. Jeśli jednak to TyLoo okazało by się mocniejsze od Virtus.pro, Polacy zagrają mecz ostatniej szansy o godzinie 13:00. Jak nie macie ochoty wstawać od rana, żeby obejrzeć powyższe spotkania, możecie liczyć na naszą relację z jutrzejszych meczy, po ich zakończeniu.