Virtus.pro w pierwszym meczu pokonało TyLoo, a w drugim meczu zwyciężyli przeciwko duńskiemu zespołowi Heroic.

CS:GO Asia Championships: Virtus.pro po bardzo dobrej grze pokonuje Heroic 2:0.

Bardzo wyrównany mecz na pierwszej mapie.

Virtus.pro w drugim swoim meczu zagrało przeciwko duńskiej drużynie Heroic. Pierwszą mapą pojedynku był Mirage. Polacy zaczęli po stronie broniącej z wygraną rundą pistoletową, 1:0. Po wygraniu pierwszej rundy, polska drużyna szybko podwyższyła swoje prowadzenie, 4:0 ale w tym momencie to drużyna Adama „Friberg” Friberga odpowiedziała wygraną, 4:1. Początek meczu dla Virtus.pro, ale dość szybko powrócili do meczu gracze zespołu Heroic, przybliżając się z wynikiem do zawodników z Polski, 4:5.

W późniejszej fazie pierwszej połowy mecz był wyrównany po obu stronach, ale to jednak Virtus.pro po pierwszej części spotkania prowadziło 9:6. Drugą rundę pistoletową wygrał zespół Patrika „Es3tag” Hansena, 9:7 a po chwili był remis, 9:9. Heroic w drugiej części meczu doskonale kontrolowało przebieg spotkania, co też przełożyło się na wynik, który podwyższali, 9:13.

Byli blisko zwycięstwa, ale wtedy to Virtusi ponownie dali o sobie znać, wygrywając swoje rundy, dokładnie 6 i tym samym to teraz oni mieli szansę na zwycięstwo. Virtus.pro pokonuje Heroic 16:14.

Virtus.pro ponownie lepsze od Heroic.

Mecz na mapie drugiej Cache, Virtus.pro zaczęło po stronie atakującej , wygrywając rundę pistoletową, 1:0. Dopiero przy wyniku 3:0, Heroic odpowiedziało wygranym, pierwszym punktem, 3:1. Nic to jednak nie dało, bo Polacy doskonale kontrolowali przebieg tego spotkania, zdobywając kolejne punkty na swoje konto, 8:1. Duńczycy nie mogli znaleźć sposobu na bardzo skuteczną grę Polaków, 11:1. Dopiero w 12 rundzie, Andreas „Moddii” Fridh zdobył dla swojej drużyny 2 punkt, po tym jak wygrał 1 na 1 z Januszem „Snax” Pogorzelskim, 11:2.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13:2 dla Virtus.pro

Po zmianie stron, Heroic wygrało rundę pistoletową, 13:3. Duńczycy powracali do meczu, zdobywając swoje punkty, ale wygrali osiem rund, co było za mało. W rezultacie, Virtus.pro pokonało Heroic, 16:10.

 


Virtus.pro

CS:GO Asia Championships

de_mirage

16:14

de_cache

16:10

 


Heroic
2 0