Photo by GG League/Maciej Kołek

ACTINA PACT to jedna z czołowych polskich organizacji, którą kojarzyć możemy przede wszystkim ze sceny CS:GO czy League of Legends. Dywizja popularnej strzelanki zakontraktowała dziś dwóch znanych na rodzimym podwórku zawodników.

Gdy ostatniego dnia lipca PACT ogłosiło, że z zespołem żegnają się „imd” oraz „morelz”, fani oraz eksperci CS:GO dyskutowali na temat nadchodzących transferów. Dziś wszystko stało się jasne. Z zespołem poza Adrianem i Piotrem pożegnał się także Patryk „Sidney” Korab, a na ich miejsce przed monitorami zasiądą natomiast Krzysztof „Goofy” Górski oraz Szymon „Crityourface” Pluta. Miejsce trenerskie, które zajmował „imd” pozostaje cały czas nieobsadzone.

„Goofy” to młody zawodnik, który niejednokrotnie prezentował się już na polskiej scenie. Krzyśka kojarzycie najpewniej z występów w Venatores/x-kom Team. Wraz z drużyną odznaczył się przede wszystkim zeszłorocznym zwycięstwem na Good Game League w Poznaniu, a także dobrą dyspozycją podczas drugiego sezonu PLE, gdzie zdobyli srebrne medale. Mimo wszystko „Goofy” został po pewnym czasie odsunięty od składu i mogliśmy go oglądać jedynie podczas miksowych występów.

Przeczytaj:  Vitality wygrywa z AGO Esports!

„Crityourface” to natomiast były zawodnik Codewise Unicorns. W organizacji Alexa Gryna był jednym z najdłużej występujących zawodników, bowiem jego przygoda trwała niemal dwa lata. Jak wiemy, CWISE nie miało spektakularnych osiągnięć, jednak na pewno możemy wyróżnić ich występy na Ecenter Copernicup 2018 (drugie miejsce) oraz Polskiej Lidze Esportowej w sezonie trzecim (trzecie miejsce).

Dywizję CS:GO ACTINY PACT od dziś reprezentować będą:
Dawid „lunAtic” Cieślak
Kacper „darko” Ściera
Kamil „Sobol” Sobolewski
Krzysztof „Goofy” Górski
Szymon „Crityourface” Pluta