Michał „Hoop3k_” Jurek z Team Kinguin wygrał drugą kolejkę Fortnite Fun League Polska by Plush! Zaraz za nim uplasował się „RICHART”, a podium zamknął były gracz OnFire – „Daav”.

Wszystkie wczorajsze gry były bardzo wyrównane i w każdej wyłonił się inny triumfator. Podczas pierwszej rozgrywki najlepszy był „RICHART”. Mimo zajęcia najwyższego miejsca zdobył tylko jednego fraga.

Druga runda miała całkiem inny przebieg. Zwycięzcą był „Nero” reprezentujący znaną organizację Team Kinguin, a „RICHART” był dopiero dziewiąty, co znacznie zmniejszyło jego szanse na końcowy triumf podczas ostatniego dnia ligi.

Ostatnią gierkę, która decydowała o finalnym rozlokowaniu graczy w tabeli wygrał „Daav”. Podczas swojej zwycięskiej rozgrywki zdobył on aż trzy fragi, co pozwoliło mu na zajęcie najniższego miejsca na podium w klasyfikacji generalnej drugiej kolejki.

Okazało się jednak, że kto inny prezentował najbardziej równą formę spośród wszystkich graczy w trakcie drugiej kolejki Fortnite Fun League Polska by Plush. Był to Michał „Hoop3k_” Jurek reprezentujący, podobnie jak „Nero”, Team Kinguin. Michał zajął w czwartek kolejno: 13., 4. oraz 23. miejsce. Stosunkowo duża liczba zdobytych fragów (20) pozwoliła mu na utrzymanie pierwszej lokaty w klasyfikacji generalnej 2. kolejki naszej ligi.

Przeczytaj:  Fortnite wkracza w szeregi PACT

Michał Jurek zakończył zmagania z dorobkiem 334 punktów. O piętnaście mniej zgromadził „RICHART”, a na 277 punktach zamknęła się zdobycz „Daav’a”.

Dokładne wyniki poszczególnych gier znajdziecie na specjalnej witrynie GameSet. 29 lipca wystartuje natomiast liga DUO Stars, w której wystąpią największe gwiazdy platformy YouTube oraz Twitch. Możecie również zapisać się do turnieju DUO dla profesjonalistów, kliknijcie w ten link!

Sponsorami Fortnite Fun League Polska byli Plush, który ufundował nagrody pieniężne oraz ASUS, który przygotował nagrody rzeczowe dla zwycięzców.