Dwa weekendy z OMEN by HP na Intel Extreme Masters 2019!

Dwa weekendy z OMEN by HP na Intel Extreme Masters 2019!

2020-12-22

Nieprzerwanie od 2013 roku, na przełomie lutego i marca, uwaga wszystkich miłośników e-sportu skierowana jest na katowicki Spodek. To tam, blisko 170 tys. osób na żywo oraz miliony za pośrednictwem transmisji online, śledzą pojedynki najlepszych drużyn. Trzynasta edycja imprezy i jej siódma odsłona w Polsce może przejść do historii. Tegoroczny turniej Counter-Strike: Global Offensive ponownie zyskał prestiżowy status Major, a łączna pula nagród to aż milion dolarów. Jak pokazują najnowsze prognozy, do 2020 roku e-sport w Europie może osiągnąć zyski na poziomie 2,4 miliardów dolarów. Nic dziwnego, że co raz więcej firm zaczyna dostrzegać potencjał tej branży, a kluczowi zawodnicy stają się prawdziwymi bohaterami dla milionów fanów na całym świecie. HP stale śledzi te trendy i od kilku lat wspiera profesjonalnych zawodników. Korzystając z ich doświadczeń, chcemy budować autentyczne emocje wokół marki OMEN by HP – mówi Luiza Dzienkiewicz-Kobus, PS Marketing Manager, HP Inc Polska.

Intel Extreme Masters to dla OMEN by HP okazja do pokazania nowości produktowych, ale też spotkań ze społecznością graczy, dla których je tworzymy. Dlatego zarówno w poprzednich latach, jak i dziś, nie może zabraknąć nas w katowickim Spodku – dodaje Luiza Dzienkiewicz-Kobus.

Gwiazdy e-sportu oraz nowości sprzętowe od HP

W tym roku, HP będzie obecne na IEM Expo przez dwa weekendy – w dniach 22-24 lutego i 1 – 3 marca (stoisko B1). Dla gości stoiska OMEN by HP zaplanowano liczne atrakcje i konkursy oraz spotkania z graczami i influencerami. Wśród nich znajdą się drużyny CS:GO – BIG oraz AGO, popularni streamerzy – Pago, Seto, Fanboy, UrQueen, Ziemniak i Tivolt oraz ambasadorka OMEN by HP, Julia „Juliano” Kiran. O dobrą atmosferę na stoisku w pierwszy weekend zadba Rafał Augusiewicz, a w drugi duet beatbokserów, Blady Kris i Pejot.

W strefie OMEN by HP, będzie można zobaczyć także nowy monitor dla graczy, który miał swoją premierę na tegorocznych targach CES 2019 – HP Omen X Emperium 65. Wyświetlacz BFGD (Big Format Gaming Displays) nie będzie jednak tym największym. W konstrukcję stoiska wbudowany zostanie ogromny ekran LED, o wysokości 5m. Oprócz 6 otwartych turniejów OMEN Arcade, w strefie OMEN by HP znajdziemy także:

  • 40 stanowisk do gry w takie tytuły, jak Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, PlayerUnknown's Battlegrounds czy Rocket League
  • Turniej z udziałem Julii „Juliano” Kiran, w którym będzie można wygrać biurko ULTRADESK
  • Sprzedaż gadżetów i akcesoriów OMEN by HP w specjalnej ofercie cenowej
  • Pojedynki w strefie VR, refleksomierz czy koło wyzwań
  • Test wytrzymałości w strefie tortur, gdzie gracze zmierzą się z wiatrem, hałasem i światłem
  • Fotele Akracing w specjalnej cenie (z 60 proc. zniżką) Gaming Academy

Aby osiągać sukcesy w e-sporcie, ważna jest odpowiednia wiedza oraz zręczność. W czasie tegorocznej imprezy, na stoisku OMEN by HP, odbędą się spotkania tematyczne w ramach Gaming Academy. Odwiedzający będą mogli popracować nad swoimi umiejętnościami, wziąć udział w warsztatach technicznych czy dowiedzieć się jak wybrać swój idealny zestaw do gry. Z myślą o Intel Extreme Masters, HP przygotowało również dwie dodatkowe atrakcje. Na żywo będzie można spotkać się z członkami OMEN Squad, a swoją wirtualną działalność na Facebooku i Twitterze rozpoczną profile OMEN by HP POLSKA! Każdy, kto zdecyduje się na zakup wybranego produktu (notebook lub desktop) OMEN by HP w terminie od 20.02 do 31.03 br., możne liczyć na mysz dla graczy OMEN by HP lub spersonalizowaną koszulkę gamingową.