Decydując się na panele w swoim mieszkaniu staramy się dobierać je pod wieloma względami, nasza uwaga skierowana jest a na pewno powinna być bezpośrednio na poziom ścieralności, grubość czy sposób montażu który jest bardzo ważny. Ciężko jest dokonać ostatecznego wyboru bo przecież nie każde panele są w stanie sprostać naszym wygórowanym oczekiwaniom. Jednak ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się panele winylowe LAYRED Moduleo stanowiące kolekcję jednych z najbardziej zaawansowanych podłóg aktualnie dostępnych na rynku oraz produkowanych przez firmę Moduelo. Warto nadmienić iż firma ta nieprzerwanie od 2015 roku jest światowym liderem produkcji podłóg.

Kolejnym ważnym aspektem stawiającym panele winylowe LAYRED Moduelo na znacznie lepszej pozycji w porównaniu do konkurencji to zintegrowany podkład który umożliwi nam uzyskanie znacznie lepszej stabilności podłoża, ma ono duże znacznie podczas codziennego użytkowania eliminując tym samym wszystkie odgłosy trzeszczenia i innych dźwięków mogących powodować dyskomfort.

Dlaczego warto zdecydować się na kolekcję EIR i jakie będziemy mieli z tego korzyści? Zapewne nie jednokrotnie spotkaliśmy się z powiedzeniem że gdy coś kupować to raz a porządnie. Decydując się taki wybór możemy liczyć przede wszystkim na charakterystyczne matowe wykończenia, budowę paneli z aż 12 warstw co daje długotrwałe i zauważalne efekty oraz odporność na działanie wilgoci bądź też wody. To jednak nie wszystko o czym warto wiedzieć, ponieważ panele tego typu są w stanie wygłuszyć najgłośniejsze odgłosy spowodowane chodzeniem, posiadają również stosunkowo największą tolerancję na nierówności podłoża która jest równa 5 milimetrom różnicy na długości 2 metrów. Aby zapoznać się z resztą danych technicznych dotyczących paneli EIR należy udać się na stronę, która udostępnia nam wszelkie niezbędne parametry potrzebne do zaplanowania i dobrego wyboru paneli w swoim mieszkaniu. Dla mniej zdecydowanych znajdzie się również opcja skorzystania ze specjalnego wizualizatora pomieszczeń online, dzięki temu możliwe jest zaprojektowanie własnego pomieszczenia wybierając odpowiednie barwy i modele paneli. Znajdziemy też możliwość kontaktu telefonicznego oraz mail-owego.