Ten dzień to istna gratka dla fanów Illuminar Gaming. Ekipę “STOMPA” zobaczymy dziś na pewno dwa razy, a możliwe, że rozegrają nawet i trzy spotkania w formacie BO3.

Jak to się stało, że IHG ma dziś tak napięty terminarz? Wszystko przez zmagania w ramach LOOT.BET Season 3 oraz wczorajszym dobrym występom w ECS Season 8 Europe Pinnaple Cup. Pierwsze spotkanie polska ekipa rozpocznie o 12:55. Podejmą oni HAVU w finale dolnej drabinki LOOT.BET. Jeśli nasi rodacy zakończą zwycięsko to spotkanie, będą musieli rozegrać jeszcze jeden mecz w ramach wyżej wymienionego turnieju, o 15:55. Zmierzyliby się oni wtedy z rosyjskim Unique. Wieczorem natomiast przyjdzie im zawalczyć z najlepszym polskim mixem – adwokacikiem. Polskie derby rozpoczną się równo o 19:00, a stawką będzie półfinał ECS Season 8 Europe Pinnacle Cup Open Qualifier 3. Zapowiada się świetny dzień dla każdego fana Illuminar. Zawodnicy formacji mają jednak odmienne zdanie. Według nich będzie to strasznie ciężki dzień. Nie ma się jednak co dziwić, ponieważ trzy pojedynki w formacie BO3 są bardzo wymagające i męczące.

Jutro jest ciężki dzień, jeśli chcemy wszystko wygrać to przed nami 3 mecze bo3 bez przerw! – komentuje sytuację Paweł “innocent” Mocek na swoim Facebooku