Na pewno nie tak wyobrażaliśmy sobie walkę o pozostanie w europejskim Minorze. Dzisiejsze kwalifikacje regionalne dla Europy rozpocznie pojedynek CR4ZY z fnatic.

CR4ZY vs fnatic – 14:40

Zarówno Serbowie, jak i Szwedzi w swoich grupach zajęli pierwsze miejsca. Wczorajsze spotkania pokazały jednak, że nawet na tak mocne zespoły da się znaleźć jakiś haczyk. CR4ZY w pojedynku półfinałowym zostało pokonane przez North, natomiast fnatic uległo mousesports. Oba mecze były dość jednostronne, bowiem zakończyły się wynikami 2-0. Czy dziś drużyny wrócą do formy z fazy grupowej i będziemy mogli emocjonować się wyrównanym widowiskiem? Tego dowiemy się już o 16:00!

North vs mousesports – 18:00

W spotkaniu górnej drabinki spotkają się natomiast triumfatorzy wczorajszych pojedynków. Pomimo tego, że w grupach zajęli miejsca drugie, w fazie play-off nie mieli sobie równych. Faworyt na papierze jest jeden – mousesports ma sobie nieco do udowodnienia i na pewno będą chcieli zakończyć to spotkanie jak najszybciej. North ma jednak szansę zaskoczyć i nawet powalczyć o zwycięstwo. Trzymamy kciuki za ciekawe widowisko!

Podsumowanie obu spotkań będziecie mogli przeczytać na łamach naszego serwisu po pojedynku North z mousesports. Transmisję z Minorów możecie natomiast obejrzeć na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego.