Pierwsza faza FACEIT Major zbliża się ku końcowi. Znamy już kolejną drużynę, która awansowała do głównej fazy prestiżowego turnieju oraz ekipę, która musiała pożegnać się z Londynem.

Po wczorajszej walce z Ninjas in Pyjamas, Astralis niezwykle szybko chciało zapewnić sobie awans. Na mapie de_dust2 stanęli w szranki z rosyjsko-ukraińkim Spirit. Spotkanie było bardzo łatwe dla Duńczyków. „Dima” i spółka nie stawiali praktycznie żadnego oporu, przez co na ich koncie pojawiły się tylko trzy rundy. Szybka przeprawa dała pewny awans ekipie Astralis. Już za kilka dni zobaczymy ich w fazie Nowych Legend!


Renegades

 

FACEIT Major london 2018

de_dust2

 


Team SPIRIT

16 3

Kolejny mecz w przeciwności do pojedynku Astralis ze Spirit nie przebiegł już tak gładko – ciągłe problemy techniczne skutecznie uniemożliwiały cieszenie się z transmisji. Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem dominacji TyLoo. Zawodnicy z Azji po stronie atakującej zdobyli 12 rund, pozwoliło to sądzić, że już niedługo poznamy drużynę, która pożegna się z turniejem. Po zmianie stron Renegades nieco odżyło za sprawą wygranej rundy pistoletowej. Kolejne oczka dla zawodników z Australii nie przychodziły jednak łatwo. Ciągły napór TyLoo nie pozwolił im na odrobienie strat i to „AZR” wraz z kolegami żegna się z turniejem.


Renegades

 

FACEIT Major london 2018

de_inferno

 


TyLoo

10 16

Przed nami jeszcze cztery spotkania w dniu dzisiejszym. Zapraszamy na kanał Izaka, gdzie wszystkie mecze obejrzycie z polskim komentarzem!