Nadszedł ostatni dzień FIFA eWorld Cup 2019. Czterej zawodnicy, którzy awansowali do półfinałów, powalczą dzisiaj o ostateczny triumf i 250 tysięcy dolarów!

XBOX

W pierwszym półfinale zmierzą się ze sobą „Rafsou” (Vitality) oraz „Msdossary” (Rogue). Francuz awansował z grupy z bilansem 4-1-2, a w drodze do półfinału pokonał kolejno „Damiego” i „NRasecka”. Saudyjczyk fazę grupową zakończył z bilansem 7-0-0, natomiast w fazie pucharowej mierzył się z Megabitem i GoalMachine.

Playstation

W drugim spotkaniu „Moauba” (Werder Esports) podejmie „nicolas99fc” (FC Basel). Niemiec swoją grupę zakończył na trzecim miejscu z bilansem 4-0-3, a  w fazie pucharowej pokonał kolejno „Pinna 97 oraz gracza Vitality „Maestro”(!). Argentyńczyk fazę grupową zakończył z identycznym bilansem, jednak wylądował na miejscu czwartym. W drugiej części rozgrywek pokonał „Zezinho” i „Ustuna”.

Pierwszy mecz półfinałowy rozpocznie się o godzinie 16:00, a Wielki Finał zostanie rozegrany o godzinie 20:00. Wszystkie spotkania można obejrzeć z polskim komentarzem na stronie TVP Sport.

Zdjęcie