Finał GG Leauge 2018 zagwarantuje nam całą masę różnych atrakcji, również tych nie związanych z Counter Strikiem. O to co czeka na nas w poznaniu już za pięć dni:

Znamy dokładną rozpiskę meczy, które będą rozgrywane w ramach finałów GG League w Poznaniu. W jednym momencie będą trwały trzy spotkania, w trzech różnych miejscach. Pierwszym z nich jest murawa  poznańskiego INEA Stadionu, właśnie tam będzie znajdować się scena główna. W klubie B17, który można znaleźć na terenie obiektu, rozgrywki potoczą się na scenie numer dwa. Ostatnim miejscem rywalizacji na poznańskim stadionie będzie strefa graczy, ulokowana w jednej z przestrzeni eventowych INEA stadionu. W sobotę odbędą się cztery tury meczy w godzinach: 10:00, 13:00, 16:00 oraz 19:00. Jeśli jesteście ciekawi, która drużyna gra w jakich godzinach, koniecznie sprawdźcie poniższą rozpiskę:

Godzina:Scena główna:Scena B17:Strefa gracza
10:00 Valiance&CO vs PRIDEPompa Team vs Codewise UnicornsPACT vs Vex.esport
13:00PRIDE vs Illuminar GamingWindigo Gaming vs Pompa TeamFragsters vs x-kom team
16:00 Team Kinguin vs x-kom teamALTERNATE aTTaX vs Vex.esportValiance&CO vs Illuminar Gaming
19:00Team Kinguin vs FragstersPACT vs ALTERNATE aTTaXWindigo Gaming vs Codewise Unicorns
Przeczytaj:  Nowy ogromny turniej ESL i DreamHack! 5 milionów dolarów w łącznej puli nagród!

Jak sami widzicie, nuda raczej nam nie grozi. Każda tura gwarantuje spotkania na najwyższym poziomie. Nawet jeśli jakimś cudem złapałaby was nuda, koniecznie odwiedźcie: strefę EXPO lub festiwal FoodTrucków, który odbędzie się pod stadionem. Jeśli ciągle będzie wam mało, spróbujcie swoich sił w otwartym turnieju FIFA 18 z pulą 10 000 zł lub spotkajcie się z YouTuberami. Te wszystkie mecze i atrakcje już za pięć dni na poznańskim INEA stadionie, a wszystko to w ramach lanowych fianłów GG League.