Finał GG Leauge 2018 zagwarantuje nam całą masę różnych atrakcji, również tych nie związanych z Counter Strikiem. O to co czeka na nas w poznaniu już za pięć dni:

Znamy dokładną rozpiskę meczy, które będą rozgrywane w ramach finałów GG League w Poznaniu. W jednym momencie będą trwały trzy spotkania, w trzech różnych miejscach. Pierwszym z nich jest murawa  poznańskiego INEA Stadionu, właśnie tam będzie znajdować się scena główna. W klubie B17, który można znaleźć na terenie obiektu, rozgrywki potoczą się na scenie numer dwa. Ostatnim miejscem rywalizacji na poznańskim stadionie będzie strefa graczy, ulokowana w jednej z przestrzeni eventowych INEA stadionu. W sobotę odbędą się cztery tury meczy w godzinach: 10:00, 13:00, 16:00 oraz 19:00. Jeśli jesteście ciekawi, która drużyna gra w jakich godzinach, koniecznie sprawdźcie poniższą rozpiskę:

Godzina: Scena główna: Scena B17: Strefa gracza
10:00  Valiance&CO vs PRIDE Pompa Team vs Codewise Unicorns PACT vs Vex.esport
13:00 PRIDE vs Illuminar Gaming Windigo Gaming vs Pompa Team Fragsters vs x-kom team
16:00  Team Kinguin vs x-kom team ALTERNATE aTTaX vs Vex.esport Valiance&CO vs Illuminar Gaming
19:00 Team Kinguin vs Fragsters PACT vs ALTERNATE aTTaX Windigo Gaming vs Codewise Unicorns

Jak sami widzicie, nuda raczej nam nie grozi. Każda tura gwarantuje spotkania na najwyższym poziomie. Nawet jeśli jakimś cudem złapałaby was nuda, koniecznie odwiedźcie: strefę EXPO lub festiwal FoodTrucków, który odbędzie się pod stadionem. Jeśli ciągle będzie wam mało, spróbujcie swoich sił w otwartym turnieju FIFA 18 z pulą 10 000 zł lub spotkajcie się z YouTuberami. Te wszystkie mecze i atrakcje już za pięć dni na poznańskim INEA stadionie, a wszystko to w ramach lanowych fianłów GG League.