Wczoraj wieczorem zakończyliśmy sezon „Wiosna 2018” w czołowej polskiej lidze od organizacji Eliga oraz FantasyExpo. Finały lanowe już niedługo, kto na nie pojedzie?

Po dwumiesięcznej batalii o finały rozgrywane podczas Game-On walczyło 10 drużyn. Cztery z nich dostały okazję pokazania się przed publicznością w Kielcach. Są to AGO Esports, CODEWISE UNICORNS, tomorrow.gg oraz Izako Boars. „Dziki Izaka” szczęśliwie przedostały się do ostatniej fazy PLE dzięki Team Kinguin. Zespół ten poinformował dziś, że musi zrezygnować z wyjazdu do Kielc. Równie niecodzienną sytuacją jest dyskwalifikacja Pompa Teamu. Drużyna Szymona Kasprzyka została usunięta przez włodarzy ligi ze względu na użycie walkowera w dwóch spotkaniach. Na uwagę zasługuje doskonała dyspozycja zawodników AGO, którzy poprawili swój wynik z poprzedniego sezonu. „Jesień 2017” oznaczała dla nich 6 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażkę, natomiast teraz zanotowali tylko jedną przegraną, zgarniając aż 8 winów. Jak będą prezentować się pary półfinałowe?

AGO Esports vs Izako Boars
CODEWISE UNICORNS vs tomorrow.gg

Półfinały oraz wielki finał rozegrane zostaną na żywo przed publicznością podczas Game-On w Kielcach. Całe wydarzenie odbywać się będzie w dniach 23-24 czerwca w miejscu jakim są Targi Kieleckie. Oprócz znanego nam Counter-Strike’a oglądać będziemy mogli również turniej w grze Farming Simulator. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji, stoisk i niespodzianek. Bilety zakupić możecie tutaj.