Dziś organizatorzy Games Clash Masters odkryli przed nami kolejną kartę. Dowiedzieliśmy się bowiem, kto wystąpi na gdyńskiej scenie.

Turniej w Gdyni zbliża się wielkimi krokami. Już za nieco ponad miesiąc do walki o 90 000$ stanie 8 europejskich formacji. Dotychczas poznaliśmy trzy z czterech zaproszonych drużyn. Ostatnie miejsce wśród zagranicznych organizacji zajęło Imperial.

Imperial znajduje się aktualnie na 25. miejscu rankingu HLTV.org. Drużyna ta ma w swoich szeregach trzech Litwinów, Francuza oraz Serba. Cały line-up składa się ze znanych, doświadczonych zawodników. Pomimo, że Imperial w aktualnym składzie nie gra długo, na pewno możemy spodziewać się niezłego widowiska z ich strony.

Przypominamy, że turniej Games Clash Masters rozgrywany będzie na Gdynia Arena. W dniach 28-30 września nad polskie morze zawitają dobrze znane, europejskie drużyny. Wśród nich znajdziemy także 3 polskie formacje. Będzie to AGO Esports, Team Kinguin oraz jedna z drużyn wyłoniona podczas kwalifikacji ostatniej szansy. Rozegrają się one już w ten weekend, o czym jeszcze będziemy informować. Po więcej informacji zapraszamy na fanpage turnieju oraz do naszych przyszłych wiadomości!