Pojedynek między AGO Esports a ONCA Gaming właściwie kończy trzeci tydzień ESL Mistrzostw polski, gdyż pierwotnie zaplanowany na godzinę 21 mecz z Izako Boars został przełożony najprawdopodobniej na 24.09. Dzisiejszy przeciwnik Jastrzębi ma na koncie do tej pory zero zwycięstw i ciągle czeka na pierwsze punkty w tym sezonie. Dziś także mało kto dawał im szanse na „urwanie” choć jednej mapy zwycięzcom poprzedniego sezonu.

Na pierwszej mapie tego spotkania czyli na cache’u, lepiej zaczęła ekipa „Furlana”, która zgarnęła rundę z pistoletami i zaczęła pewnie wygrywać kolejne rundy. Wkrótce przerodziło się to w totalną dominację Jastrzębi i rezultat 7:0. Później ONCA było w stanie zdobyć kilka rund, ale na więcej AGO nie pozwoliło i wygrało połówkę wysokim wynikiem 12:3. Po stronie CT drużyna „Grubego” po raz kolejny wygrała „pistole” i błyskawicznie postawiła kropkę nad i, gromiąc rywali 16:3.


AGO Esports

 

ESL Mistrzostwa Polski Sezon 17

de_cache

16:3

 


ONCA Gaming

1 0

Po przerwie na inferno ONCA zaskoczyła zdobywając początkowe rundy, aż do przewagi 5:0. AGO Esports po początkowej słabszej grze, przebudziło się i nie pozwoliło rywalom na powiększanie przewagi, doprowadzając do remisu 6:6. Finalnie to Jastrzębie wygrały pierwszą połowę minimalną przewagą 8:7. Po zmianie stron dzięki świetnemu clutchu 1×2 Toao, Ago mogło dopisać „pistolety” na swoje konto i w konsekwencji wyjść rezultatem na 11:7. ONCA Gaming walczyło dzielnie do końca, przegrywając dosłownie o włos wynikiem 16:14.

Dzięki tej wygranej AGO Esports wskoczyło na pozycje lidera ESL Mistrzostw Polski i co najważniejsze ostało się bez żadnej porażki w 17 sezonie. ONCA zaś dalej nie zdobyła ani jednego punktu i kończy trzeci tydzień na ostatnim miejscu w tabeli.


AGO Esports

 

ESL Mistrzostwa Polski Sezon 17

de_inferno

16:14

 


ONCA Gaming

1 0

Wszystkie mecze 17 sezonu ESL Mistrzostw Polski dostępne wraz z polskim komentarzem w ESL.TV POLSKA i na SPORT.TVP.PL