Dziś o godzinie 19:00 na YouTube odbędzie się niesamowite wydarzenie! „TheUnboxall” – człowiek doskonale znany na tej platformie wraz z allegro.gg będzie starał się pobić rekord oglądalności swojej transmisji LIVE.

Allegro razem ze swoim projektem allegro.gg chce wspierać ciekawe inicjatywy dla graczy. Wynikiem tych działań została współpraca Youtubera ze znanym portalem aukcyjnym. W celu pobicia rekordu oglądalności zostanie rozegrane osiem meczów w grę Fortnite Battle Royale, która obecnie jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie i umożliwia zabawę nawet stu osobom na jednej mapie.

Firma chce dostarczyć rozrywki widzom, a dodatkowo przygotowała nagrody dla oglądających oraz grających. Najważniejsze jednak jest to, że im więcej osób weźmie udział w zabawie, czyli im więcej będzie oglądało stream w szczytowym momencie, tym więcej nagród przeznaczy Allegro. Całkowita pula nagród może sięgnąć nawet 6000 zł. Podarunki będą rozdawane w formie kart o wartości 20 złotych. Tego typu upominki na pewno ucieszą wielu użytkowników Allegro. Nagrody będzie można otrzymać na dwa sposoby – grając wraz z „TheUnboxallem”, a także odpowiadając na quizowe pytania.

Przeczytaj:  Honor View20 z obsługą 60FPS w Fortnite

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Podczas streamu powstaną specjalne zaproszenia na dedykowanym kanale Discord z ograniczeniem stu użyć. Każde zaproszenie to jedna pula graczy, która startuje w kolejnych meczach. Po zaproszeniu generowane będzie hasło, które pozwoli graczom dołączyć do meczów. Punkty w rozgrywce zdobywać można następująco:
• zdobycie fraga – 1 pkt
• pokonanie “THEUnboxalla” – 5 pkt
• wygranie mapy – 5 pkt

W czasie transmisji na żywo pojawią się pytania, dzięki którym widzowie także mogą zdobyć nagrody. Udział w konkursie będzie mógł wziąć każdy widz streamu. W sumie na streamie pojawi się 50 pytań z 3 kategorii: allegro.gg, Fortnite oraz “THEUnboxall”. Zwycięzcy quizu będą wyłonieni w przeciągu pięciu dni, a nagrody otrzyma 50 osób z największą ilością punktów. Jeśli nastąpi status ex-aequo, wówczas zostanie przeprowadzony etap mailowy, mający wyłonić zwycięzcę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie, wejdźcie na kanał YouTube „TheUnboxalla” o godzinie 19:00 i walczcie o nagrody! Natomiast jeśli chcecie sprawdzić ofertę portalu allegro.gg, kliknijcie tutaj.