O zmianie kolorystyki w rosyjskiej organizacji dowiedzieliśmy się dziś, za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych Virtus.pro!

Zapewne większości z nas logo VP kojarzy się z białym niedźwiedziem oraz pomarańczowym napisem z czarnymi elementami. Organizacja zdecydowała się jednak na zmianę dotychczasowego wyglądu i pokazała nam nowy design, który możecie zobaczyć poniżej.

@Virtus.pro

Nowe barwy, stare cele- tak komentuje nową ideę sama organizacja. Kilka zdań dołożył również Roman Dvoryankin, czyli główny menedżer Virtus.pro:

Nasza współpraca z firmą MegaFon jest ważnym etapem rozwoju zarówno dla Virtus.pro, jak i dla rosyjskiego e-sportu ogólnie. Widzimy, jak w ciągu ostatnich kilku lat wzrósł poziom profesjonalnej kultury e-sportowej w Rosji, a partnerstwo z wiodącą firmą telekomunikacyjną kraju tylko wzmacnia pozytywną dynamikę wzrostu. Główni gracze z różnych segmentów rynku nadal integrują się z naszą branżą i bardzo się cieszę z powodu tego, że MegaFon wybrał nas jako niekwestionowanych liderów w regionie.

W ramach naszej współpracy, zaczynając od The International 8 i do końca roku, wszystkie nasze drużyny będą występować w specjalnym stroju w charakterystycznych barwach MegaFonu. W ten sam sposób zmieni się rownież nasze logo. Już w listopadzie, w ramach obchodów 15-lecia Virtus.pro, opowiemy o zmianach, które wpłyną na identyfikację wizualną zespołu od 2019 roku

Zmiana jest na pewno bardzo ciekawa, a nowa kolorystyka to oczywiście kwestia gustu każdego z nas. Czy według Was jest to dobry ruch ze strony rosyjskiej organizacji, czy może dawny wystrój był lepszy? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii!