Copyright: Facebook AGO Esports

AGO Esports, stale szuka kogoś do uzupełnienia składu. Dziś pod obserwacje trafiła trójka graczy, znanych głównie z gry na polskiej scenie. Możliwe, że jeden z nich dołączy w niedalekiej przyszłości do głównego składu AGO.

Gracze x-kom team postanowili nie dołączać do nowego składu AGO. Z tego też powodu organizacja zaczyna testy zawodników. To właśnie one wyłonią trzech, którzy zagrzeją miejsca w AGO na stałe. Dziś w blisko 30-minutowym filmie na kanale Jastrzębi poznaliśmy nicki niektórych z nich. Oto zawodnicy, którzy na pewno będą pod obserwacją: Hades, f1ku, leman, crity, prism, mhl i f1re. Są to więc gracze w większości zaznajomieni jedynie z polską sceną cs lub gracze ppl’a. Organizacja zaprezentowała również trzech graczy, którzy jako pierwsi przyjadą do gniazda. Są nimi:

  • Olek „hades” Miskiewicz
  • Miłosz „mhL” Knasiak
  • Eryk „leman” Kocęba

Chłopaki są bardzo skillowymi osobami, które raczej dałyby radę na światowej scenie. Hades już raz to udowodnił. Wygrał on bowiem ASUS ROG’a razem z ekipą Piotra „Izaka” Skowyrskiego. Pozostała dwójka grała jeszcze do niedawna pod banderą Codewise Unicorns. Testy tej trójki potrwają cały tydzień, zaczynając od dziś.