Już za parę godzin rusza iBUYPOWER Masters 2019! Przed nami dwa dni emocjonujących zmagań na najwyższym poziomie. Dla wielu drużyn jest to zarazem jeden z ostatnich turniejów przed IEM Katowice 2019. Udział w turnieju bierze łącznie 8 drużyn. Każda ekipa została przydzielona do jednej z dwóch grup.

Grupa A: Astralis, Cloud9, CompLexity, Fnatic

Grupa B: FaZe, Ghost, Liquid, Luminosity

W puli turnieju jest aż 200 000$, z czego zwycięzca zgarnia połowę. Starcia grupowe będą rozgrywane w systemie BO1, natomiast faza play-off w systemie BO3. Turniej będzie rozgrywany w jednym z amfiteatrów w Hollywood! Pierwsze pary spotkań:

Grupa A

  • Astralis vs CompLexity
  • Cloud9 vs Fnatic

Grupa B

  • Liquid vs Luminosity
  • FaZe vs Ghost

 

Głównym kandydatem do zwycięstwa jest oczywiście Astralis. Na papierze są oni najlepszą formacją z wszystkich biorących udział ekip. Dla Duńczyków będzie to pierwszy turniej w tym roku. Wśród często wymienianych drużyn, które mogą sięgnąć po puchar jest także FaZe Clan, którego gra po przyjściu Adrena jest sporą zagadką. W świeżym składzie na pewno ciężej gra się turniej, wszak nie ma jeszcze tego doskonałego zgrania. Czy FaZe podoła po roszadach? Czy Astralis wygra kolejny turniej? Jest jakaś inna drużyna, która będzie w stanie zaskoczyć? Tego dowiemy się niedługo, ponieważ pierwsze spotkania rozpoczynają się już o godzinie 19!