Copyright: ESL | Bart Oerbekke

Intel Extreme Masters wkracza w decydującą fazę. To właśnie ona wyłoni nam zwycięzcę całego Majora w Katowicach. Które drużyny awansują do półfinału? Odpowiedz już za parę godzin!

Pierwsze pary ćwierćfinałów zapowiadają się bardzo interesująco. Najciekawszy będzie bez wątpienia pojedynek NaVi z FaZe. Poniżej możecie sprawdzić kto i o której zagra:

  • 16:00 NaVi vs FaZe
  • 19:50 Liquid vs ENCE

Drugi pojedynek tego dnia jest dość przewidywalny. Team Liquid nie powinno mieć większych problemów z rywalem. Są oni przecież razem z Astralis, głównym faworytem do zwycięstwa w Katowicach. ENCE jednak udowodniło nam, że potrafią walczyć z najlepszymi. Często sprawiali wiele niespodzianek. Nie sądzę jednak by byli w stanie pokonać swoich przeciwników. Ciekawszym spotkaniem będzie na pewno rywalizacja NaVi z FaZe. Obie formacje grają na podobnym poziomie. Społeczność jest mocno podzielona, jeśli chodzi o to spotkanie. Nie można przez to stwierdzić, kto jest faworytem. FaZe podczas Legends Stage’a grało naprawdę średnio. Mało brakowało, a przegraliby swoje spotkanie z compLexity. Pamiętajmy jednak, że mają bardzo mocny skład, który potrafi pokonać każdego. NaVi natomiast od dłuższego czasu trzyma ten sam dobry poziom. Według mnie poradzą sobie ze swoim rywalem. Wszystkie mecze tego dnia, będziecie mogli zobaczyć z Polskim komentarzem na kanale ESL Polska.