IEM Katowice zbliża się coraz większymi krokami!

 

Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa, na której między innymi Prezydent Miasta Katowic, Marcin Krupa, Krzysztof Jonak czy Aleksander Szlachetko oficjalnie zapowiedzieli Intel Extreme Masters w stolicy województwa śląskiego. 

Tegoroczny Intel Extreme Masters będzie już ósmą odsłoną tej imprezy, odkąd zaczęła gościć w Katowicach. Trzeba powiedzieć sobie jasno – całe wydarzenie rozwinęło się bardzo szybko i prężnie, a popularność zdobyło już na całym świecie.

Pierwszym ogłoszeniem okazało się obserwowanie rozgrywek grupowych w kinie Rialto w dniach 26-27 lutego. Jednak na samym podziwaniu najlepszych ekip się nie kończy, a to wszystko za sprawą tego, że w kinie będzie można spotkać też ekspertów ESL. Oczywiście wstęp do kina będzie darmowy.

Jednak kino to nie wszystko, bowiem można było też usłyszeć o współpracy ESL z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia. Ostatecznie nie wiemy o co dokładnie może chodzić, według plotek ma chodzić o ceremonię otwarcia. Jak będzie? Dowiemy się podczas samego wydarzenia.

Przypominamy, że Intel Extreme Masters w Katowicach odbędzie się w Spodku w dniach 28 lutego – 1 marca. Będzie to pierwszy przystanek ESL Pro Tour. Profesjonalne rozgrywki Counter-Strike-a to jednak nie wszystko, bowiem podczas trwania rozgrywek dostępne również będzie IEM Expo. Na teren IEM’u jak i Expo wstęp będzie darmowy.