Kolejne spotkanie polskiej ekipy w lidze od Alienware zakończyło się kilka chwil temu. Izako Boars zremisowało z Ambush 1:1.

Pierwsza mapa, jaką było de_inferno, nie rozpoczęła się dobrze dla IB. Pojedyncze rundy po stronie antyterrorystów nie pozwoliły nawiązać większej walki z przeciwnikiem. Po zmianie stron również nie było kolorowo. Pomimo całkiem dobrego startu, w niektórych sytuacjach „EXUS” i spółka nie byli w stanie wykorzystać przewagi. W sześciu zdobytych punktach niewątpliwie duże zasługi miał „NEEX”, który popisał się wygraną akcją 1 vs 3 oraz kilkoma innymi, godnymi uwagi zagraniami.

Po chwili przerwy mogliśmy przenieść się na de_train, gdzie zobaczyliśmy kompletnie odmieniony polski zespół. Gracze znad Wisły (choć nie bez problemów) wygrali pierwszą połowę ze sporą, siedmiopunktową przewagą. Po zmianie stron dobra passa została podtrzymana, a Izako Boars odpłaciło się przeciwnikowi za dominację na poprzedniej mapie.

Warto także nadmienić, że w składzie Dzików występował dziś Paweł „byali” Bieliński, który na chwilę obecną zastępuje „nawrota”. Czy będzie to transfer na stałe, czy jednak organizacja „izaka” zdecyduje się na poszukiwanie innego zawodnika? Na pewno dowiemy się o tym niebawem!