W ostatnim dzisiejszym meczu w remach eliminacji do ESL Pro European Championship Team Kinguin zmierzyło się z niemieckim EURONICS.

Miejscem tego pojedynku została mapa de_cache. Tam świetnie rozpoczęły Pingwiny, w dobrym stylu zwyciężając w rundzie na pistoletach. Wygrana ta szybko przerodziła się w całkowitą dominację rywali i ogromną przewagę 9:1.Przed zmianą stron Niemcy w kilku rundach pokazali się z dobrej strony, jednak nie byli w stanie zniwelować tak ogromnej przewagi i finalnie przegrali połówkę 11:4. W drugiej połowie „Minise” i spółka, dzięki braku defuse kita u EURONICS dość szczęśliwie ugrali „pistolety”, Od tego czasu to niemiecka drużyna przebudziła się i znacznie poprawiła wynik na swoją korzyść, przegrywając już tylko 13:11. W końcówce jednak to Polacy grali o niebo lepiej i wygrali całe spotkanie rezultatem 16:11.

Niestety wygrana ta nie okazała się wystarczająca by drużyna z Polski mogła awansować do kolejnej fazy kwalifikacji do ESL Pro European Championship. Przypomnijmy jednak, że na samym turnieju, który odbędzie się podczas tegorocznych finałów PGA w Poznaniu nie zabraknie polskiej drużyny, gdyż wystąpi AGO Esports.

Przeczytaj:  Team Kinguin najlepszą drużyną w Polsce!

Team Kinguin

 

ESL Pro European Championship

de_cache

 

 


EURONICS
16 11
fot. Team Kinguin / Maciej Kołek