Znalezione obrazy dla zapytania pact darko csgo

Spotkanie w ramach ESEA Advanced Season 31 Europe zdecydowanie poszło po myśli Polaków, którzy bez większych kłopotów pokazali wyższość nad rywalem.

Mecz odbył się w formacie bo3, a rozgrywkę rozpoczął de_train. Gra z początku była bardzo wyrównana. Runda pistoletowa wpadła na konto zawodników z Rosji, lecz na PACT nie zrobiło to większego wrażenia. Po krótkiej wymianie ciosów to właśnie Polacy przejęli inicjatywę, dzięki czemu zakończyli grę po stronie atakującej z korzystnym dla siebie wynikiem 9:6. Zmiana stron była dowodem na to, że lunAtic i spółka równie dobrze co z atakowaniem, radzą sobie z bronieniem dostępu do bombsite’ów. Ekipa PACT ze spokojem realizowała swój plan, pewnie zmierzając po zwycięstwo. Rozgrywka może nie była jednostronna, jednak na tyle skuteczna ze strony Polaków, by zakończyć pierwszą z map wynikiem 16:11, który idealnie oddaje obraz gry.

Drugą mapą było de_vertigo. Rozpoczynający tym razem jako terroryści młodzi gracze Gambit, ponownie triumfowali w rundzie pistoletowej, jednak podobnie jak na Trainie, nie miało to przesadnego wpływu na rozgrywkę. Pierwsza połowa była niesamowicie zacięta i wyrównana, co najlepiej zobrazuje wynik 8:7, po którym nastąpiła zmiana stron. Strona terrorystów w wykonaniu Polaków wyglądała świetnie. Bezradni zawodnicy Gambit niemal przez całą drugą połowę biernie patrzyli na wpadające na konto PACT rundy. Kolejne fragi przychodziły ekipie darko z łatwością, co przyniosło jej dość łatwe zwycięstwo 16:11. Całe spotkanie zakończyło się zatem wynikiem 2:0 (16:11, 16:11). Obu drużynom dziękujemy za widowisko i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach!