Internet

Photo by <a href='https://pixabay.com/users/geralt?utm_source=Stockpack&utm_medium=referral' class='stockpack-author' target='_blank' rel="nofollow noopener noreferrer">geralt</a> on <a href='https://pixabay.com/photos/1307227?utm_source=Stockpack&utm_medium=referral' class='stockpack-provider' target='_blank' rel="nofollow noopener noreferrer">Pixabay</a>

Najwyższej jakości usługa, w rozsądnej cenie, czyli telewizja i internet Netia, dla osób, które chcą mieć szybki internet, oraz dostęp do wielu kanałów TV.

W najnowszej ofercie otrzymujemy szybki internet osiągający prędkość do 1000 Mb/s. Tak ogromna prędkość sprawia, że ładowanie strony nie zajmuje wiele czasu, a pobierane pliki, już po paru minutach, znajdą się na naszym urządzeniu. W pakcie, dostępna jest również telewizja, a wszystko dostępne w trzech, elastycznych formułach s, m, oraz l.

Elastyczne oferta- telewizja i internet Netia, dopasowana jest do potrzeb każdego użytkownika.

Najnowsza oferta Netii (szczegóły na netia-oferta.pl), ma na celu dopasowanie usługi do każdego użytkownika. W obecnej chwili oferta obejmuje trzy warianty- s, m, l. Każdy wariant różni się od siebie przede wszystkim transferem internetowym oraz ilością kanałów.

Pakiet S

W tym abonamencie znajdują się 77 kanały telewizyjne oraz, w zależności od ceny abonamentu, internet w prędkości 300/600/1000 MB/s. Cena usługi wynosi 50/60/70 zł.

Pakiet M

W cenie abonamentu otrzymujemy 99 kanały telewizyjnej oraz pakiet internetowy 300/600/1000 MB/s. Cena usługi wynosi 60/70/80 zł.

Przeczytaj:  UEK Gaming Stage

Pakiet L

Abonament obejmuje aż 183 kanały telewizyjne oraz i internet 300/600/1000 MB/s. Cena pakietu wynosi 90/100/110 zł.

Każdy pakiet, obejmuje promocja 3 miesiące za 0 zł. Ponadto, ceny uwzględniają rabaty – 5 zł za elektroniczną fakturę, oraz 5 zł za zgody marketingowe. Koszt aktywacji to zaledwie 61 zł, a w cenie wliczony jest modem wifi oraz dekoder telewizyjny.

W przypadku chęci posiadania wyłącznie szybkiego internetu można skorzystać z oferty Internetu światłowodowego. Szybki transfer oraz duży pakiet danych umożliwia pracę z wykorzystaniem internetu, pobieranie oraz publikowanie treści, przeglądanie stron, oraz oglądanie seriali czy filmów bez potrzeby długiego oczekiwania na załadowanie strony. W ofercie znajduje się internet 300/600/1000mb/s. W zależności od wybranego pakietu, cena usługi wynosi 50/60/70 zł, z uwzględnieniem zgód marketingowych oraz elektronicznej faktury. Koszt aktywacji usługi wynosi 59 zł, a cena uwzględnia modem internetowy. Czas trwania umowy na świadczenie usług internetowych wynosi 24 miesiące. Tak bogata oferta, pozwoli dopasować odpowiednią ofertę do potrzeb każdego klienta.

Netia, to gwarancja pewnej, bezpiecznej, szybkiej i taniej usługi, co sprawia, że z dnia na dzień, cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów.