Wielki finał FIFA eWorld Cup już za nami! Z niezwykle emocjonującego starcia zwycięsko wyszedł zawodnik Werder Esports – „Moauba”, który pokonał Msdossary7 i zgarnął 250 tysięcy dolarów i zaproszenie na The Best FIFA Football Awards!

Pierwszy mecz lepiej rozpoczął zawodnik Werderu, który już w 14. minucie po składnej akcji i bramce Ronaldo Nazario wyszedł na prowadzenie. Msdossary7 nie zwlekał z odpowiedzią i już po siedmiu minutach na ekranie widniał wynik 1:1, a bramkę zdobył Neymar JR.Przez następne 70 minut wynik nie uległ zmianie i pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1.

W drugim spotkaniu szybko na prowadzenie wyszedł „MoAuba”, a wszystko dzięki trafieniu Patricka Vieiry w 17. minucie.  Sześć minut później Niemiec podwyższył prowadzenie za sprawą trafienia Kaia Havertza. Wynik 2:0 dla „MoAuby” utrzymywał się do 75. minuty, gdy „Msdossary7” zdobył trafienie kontaktowe. Mimo starań, Saudyjczyk nie był w stanie wyrównać i ostatecznie w dwumeczu lepszy okazał się „MoAuba”, który zwyciężył 3:2!

Niemiec za zwycięstwo w finale otrzymał wyżej wspomniane 250 tysięcy dolarów i zaproszenie na galę The Best FIFA Football Awards. „Msdossary7” musi zadowolić się 100 tysiącami dolarów.