Niespełna miesiąc temu organizacja x-kom team oznajmiła esportowemu światu, że  do zespołu dołączą Oskar „Oskarish” Stenborowski, Michał „Mono” Gabszewicz oraz Grzegorz „Jedqr” Jędras. Dzisiaj natomiast drużyna poinformowała o zatrudnieniu nowego managera – jest nim chyba najbardziej doświadczona osoba na polskiej scenie – Mateusz „Sówek” Kowalczyk. 

Sówek ostatnimi czasy odszedł od Izako Boars, po tym jak budowana przez niego drużyna CS:GO zaczęła odnosić sukcesy. Po jej opuszczeniu oznajmił, że nie zamierza porzucić esportu, a wkrótce obejmie pieczę nad nowym projektem. Wiele osób obstawiało wówczas, że może to być właśnie x-kom team. Co jednak o samym dołączeniu do tej drużyny myśli zainteresowany?
[su_quote cite=”Mateusz 'Sówek’ Kowalczyk”]Podejmuję się nowego wyzwania w prowadzeniu drużyny x-kom team. Dopiero wdrażam się w organizację, a już jestem zachwycony zapleczem, którym dysponują. Z takim wachlarzem narzędzi to tylko kwestia czasu, aby zagościć na stałe w czołówce. [/su_quote]

To co myśli Mateusz wydaje się być prawdą, szczególnie, że po ogłoszeniu nowego składu – x-kom team prezentuje się wyśmienicie. Radzi sobie doskonale w Polskiej Lidze Esportowej i potrafi zaskoczyć w kwalifikacjach do ważnych turniejów. Niecierpliwie czekamy na efekty pracy Sówka z nową drużyną, która już niedługo powalczy w zamkniętych kwalifikacjach do minora.

Przeczytaj:  Virtus.pro kontra Illuminar! Spotkanie w ramach WePlay!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});