Ciężko znaleźć gracza FIFY, który nie zagrałby chociaż jednego sezonu w trybie kariery, a wielu fanów serii ciągle narzeka na brak zainteresowania tym trybem ze strony EA. Dzisiaj poznaliśmy wszystkie nowości, które wraz z premierą FIFY 20 zadebiutują w karierze!

EA Sports do najnowszej produkcji postanowiło dodać kilka ciekawych funkcji, takich jak morale zawodników, konferencje prasowe czy personalizowanie menedżera. Dokładne informacje o tych zagadnieniach znajdziecie poniżej.

Personalizacja menedżera

Od września będziemy mogli wybrać czy chcemy, aby nasz menedżer był mężczyzną, czy kobietą. Oprócz tego, będziemy mogli decydować o wyglądzie twarzy, kolorze włosów, oczu, sylwetce i ubiorze naszej postaci. Wśród opcji edycji twarzy znajdują się takie smaczki jak kształt warg i podbródka czy wygląd wąsa!

Nowa oprawa graficzna centrum przedmeczowego

Od FIFY 20 wygląd menu przedmeczowego nie będzie wyglądało identycznie podczas rozgrywek Premier League, jak i Champions League. Teraz w zależności od turnieju, interfejs zmieni swój design. Wśród przykładów podanych przez EA znajduje się wcześniej wspomniane Premier League.

Morale zawodników i rozmowy z nimi

Kolejna rzecz, która powraca do gry. Zaangażowanie naszych piłkarzy będzie zależne od wielu czynników, np. czas gry, wypłata, poziom występu w danym meczu oraz ogólna forma drużyny. Do zadań menedżera będzie należeć również podejmowanie rozmów z niezadowolonymi piłkarzami, a ich ostateczny rezultat spowoduje wzrost lub spadek morale.

Przeczytaj:  Liga rumuńska zadebiutuje w FIFIE 20!

 

Dynamiczny potencjał

Nareszcie koniec z jednym z największych absurdów kariery w FIFIE! Nie będzie już sytuacji, gdy 34-letni zawodnik, który zostanie królem strzelców Premier League po sezonie dostanie downgrade o 3 punkty overallu. Od następnej edycji piłkarze, zarówno starsi jak i ci młodsi, będą premiowani za występy w sezonie. Ich potencjał będzie mógł wzrastać, jak i spadać, w zależności od prezentowanej przez nich formy.

Negocjacje transferowe

Lekkie zmiany dotknęły również negocjacji transferowych. Dodane zostały nowe scenerie, takie jak salon na dachu i restauracja.

Konferencje prasowe

Jeśli chodzi zaś o konferencje, to zmiany są powierzchowne. Będziemy mogli odpowiadać na pytania, a od naszych odpowiedzi będą zależeć morale poszczególnych zawodników i zespołu.

 

 

Interfejs zarządzania drużyną

Menu zarządzania zespołem będzie teraz o wiele bardziej przejrzyste niż dotychczas.

 

Sekcja Newsów

Kluczowe momenty z ostatniego meczu mają być teraz pokazywane w tak zwanej „sekcji newsowej”.

Liga indyjska w FIFIE 20!

EA ogłosiło, że w FIFIE 20 pojawi się Indian Super League, czyli liga indyjska.

Znalezione obrazy dla zapytania indian league fifa 20

Pozostałe zmiany

  • Dodano opcję wyłączenia otrzymywania ofert objęcia reprezentacji na początku kariery.
  • Zwiększono początkowe wartości atrybutów opanowania dla generowanych młodych graczy i zróżnicowano wzrost gracza między atrybutami fizycznymi, umysłowymi i umiejętnościami, aby umożliwić większy rozwój fizyczny.
  • Poprawiono kwestie etniczne podczas generowania zawodników
  • Zwiększono budżety płac
  • Zwiększono wartość graczy defensywnych na podstawie ostatniej aktywności na rynku transferowym.
  • Przywrócono 8 slotów na zapisy karier
Przeczytaj:  Nowości w FIFIE 20! Zmiany w Squad Battles!

Co sądzicie o tych zmianach? Przywrócą one blask trybowi kariery, czy raczej gracze przejdą obok nich obojętnie?