Liga BravoBet trwa. Dziś do boju stanęła polska formacja, która w meczu o wszystko zmierzyła się z rosyjskim PLINK.

Spotkanie w systemie BO3 rozpoczęliśmy na de_overpass. Tutaj zawodnicy x-kom nie zaczęli zbyt dobrze. Wynik 8-1 nie napawał optymizmem, jednak od momentu wygrania rundy force, „STOMP” i spółka jakby odżyli. Kolejne punkty wpadały na ich konto, a Rosjanie zaczęli mieć problemy. Po zmianie stron x-kom team znów nie rozpoczął zbyt dobrze. Jednak tym razem szybciej rozpoczęli gonitwę za przeciwnikiem. Udała się ona i już po kilku chwilach mogliśmy zobaczyć wyrównany wynik. Polacy doprowadzili do dogrywki, która wygrali, lecz nie bez problemów. Dzięki takiej postawie do kolejnej mapy mogli podejść z nieco lepszym nastawieniem.

Po chwili na de_train mogliśmy zobaczyć x-kom team z początku de_overpass. Tym razem jednak Polacy szybko zaczęli odrabiać straty. Gdy tylko mogli pozwolić sobie na pełny ekwipunek po przegranej rundzie pistoletowej, od razu punktowali. Po chwili jednak Rosjanie odpowiedzieli pomimo bardzo słabego ekwipunku. Był to moment rozpoczęcia dominacji ze strony PLINK, bowiem do końca pierwszej połowy oddali tylko jedną rundę. Na uwagę zasługuje na pewno forma „1uke’a”, który stronę antyterrorystów zakończył z 25 fragami na koncie. PLINK podczas ataku również nie ustępowało. Wygrana runda pistoletowa zagwarantowała im łatwiejszą drogę do szesnastego punktu. Polacy stawiali opór, jednak nie był on wystarczający. Wszystko musiało się zatem rozstrzygnąć na mapie de_inferno.

Przeczytaj:  Kolejny dzień na StarSeries & i-League Season 5

Pierwsza połowa trzeciej mapy była niezwykle wyrównana. W końcu to x-kom team rozpoczęło od wygranej „pistoletówki” co zapewniło im delikatną przewagę. W dalszej części Rosjanie prezentowali bardzo dobry poziom, co przekładało się na krótkie serie wygranych przerywane pojedynczymi wygranymi Polaków. Po zmianie stron mogliśmy oglądać niezwykle wyrównaną rundę pistoletową, którą ostatecznie zwyciężyło PLINK. Był to niestety początek końca formacji x-kom w lidze BravoBet Cup. Po stronie broniącej Polacy zdobyli tylko pięć rund, finalnie przegrywając mapę do dwunastu.