Pact na inaugurację swoich rozgrywek w online’owym turnieju Kalashnikov CUP zmierzyło się z duńskim Tricked. Pojedynek na mapie de_mirage zdecydowanie pewniej rozpoczęli zawodnicy z Danii zgarniając „pistoletówkę”. Pozwoliło im to mocno zdominować rywali już na początku meczu, co wynik 7:0 znakomicie odzwierciedlał. W rundzie ósmej Polacy obudzili się, wygrywając parę rund, zmniejszając przewagę do rezultatu 7:4. W końcówce pierwszej połowy Tricked odpowiedziało, kończąc pierwszą połowę pozytywnym dla siebie wynikiem 10:5. Po zmianie stron Lukki i ekipa także wygrali rundę z pistoletami, co doprowadziło błyskawicznie do gigantycznej przewagi 15:5.  Drużyna Dawida „lunAtic’a” Cieślaka jednak się nie poddała i dzielnie walczyła do końca, przeprowadzając mały comback. Niestety przewaga rywala była zbyt duża i mapa zakończyła się przegraną dla Pact wynikiem 12:16.

Kalashnikov CUP to turniej rozgrywany online z łączną pulą nagród w wysokości 10 tysięcy dolarów!