Polskiej formacji udało się zdobyć miejsce w zamkniętych kwalifikacjach do EPICENTER, które odbędzie się w Moskwie pod koniec października!

Zawodnicy AGO mierzyli się dziś z dwoma drużynami, rozgrywając obydwa spotkania w formacie bo3. Emocji nie brakowało, a poniżej nieco przybliżymy Wam obraz tych meczów!

W pierwszym z nich, czyli półfinałowym, Polacy pokonali Francuzów z 3DMAX 2:1. Od początku pokazywali oni, że są świetnie przygotowani i po wspaniałej grze po stronie terrorystów, zwyciężyli Cache’a 16:5. Nieco gorzej wyglądało Inferno. SZPERO i spółka oddali drugą mapę, przegrywając wynikiem 11:16. Gracze AGO zdołali się jednak w porę zrehabilitować, wygrywając 16:9 na Dust2, kwalifikując się tym samym do finału otwartych kwalifikacji, który rozegrali przeciwko Smoke Criminals.


AGO Esports
 

EPICENTER 2018 Open Qualifier #1

de_cache

16:5

de_inferno

11:16

de_dust 2

16:9

 


3DMAX
2 1

Spotkanie z europejskim Smoke Criminals miało zadecydować, która z drużyn przejdzie dalej. Polacy nie mieli większych problemów z udowodnieniem, że miejsce w zamkniętych kwalifikacjach po prostu im się należy. Zwyciężyli Overpassa 16:2, nie dając Smoke Criminals najmniejszych szans. Polska formacja zdołała zapisać na swe konto również Cache’a, wygrywając 16:13. Spotkanie zakończyło się więc wynikiem 2:0, a Polacy mogą być pewni gry w dalszych kwalifikacjach do prestiżowego EPICENTER. Gratulujemy AGO świetnej gry i obiecujemy kibicować im w dalszych rozgrywkach!


AGO Esports
 

EPICENTER 2018 Open Qualifier #1

de_overpass

16:2

de_cache

16:13

 


Smoke Criminals
2 0