Polak w doborowym towarzystwie. OG odsłania karty!

Polak w doborowym towarzystwie. OG odsłania karty!

2020-12-22 Plotki o nowym składzie Duńskiej organizacji krążyły w esportowych mediach już od około 2 miesięcy, ale to wczoraj OG oficjalnie przedstawiło nam zespół CS:GO.

Rolę IGL-a ma objąć Aleksi "Aleksib" Virolainen, który po wspaniałym w wykonaniu ENCE Majorze został posadzony na ławce rezerwowych. W składzie znalazł się również Nathan „NBK-” Schmitt, reprezentujący ostatnio Team Vitality oraz Valdemar „valde” Bjørn Vangså, który przeniósł się do OG na zasadzie wolnego transferu. Kolejnym elementem układanki jest pochodzący z Jordanii Issa "ISSAA" Murad, który ostatnio grał pod banderą HellRaisers. O wyżej wymienionej czwórce graczy spekulowano już od dawna, lecz pozostaje pytanie kim jest ostatni zawodnik?

Został nim Polak, obecnie mieszkający w Wielkiej Brytanii, reprezentujący ostatnio niemiecką organizację ALTERNATE aTTaX - Mateusz "mantuu" Wilczewski, który ma objąć rolę snajpera. Przed Mateuszem stoi bez wątpienia wielkie wyzwanie, a zarazem ogromna szansa do pokazania swoich umiejętności szerszej publiczności.

https://twitter.com/OGesportsCSGO/status/1202265288089186307

Skład OG prezentuje się następująco:

Aleksi „Aleksib” Virolainen Issa „ISSAA” Murad Nathan „NBK-” Schmitt Valdemar „valde” Bjørn Vangså Mateusz „mantuu” Wilczewski