Polska Liga Wirtualnych Klubów z tygodnia na tydzień nabiera rumieńców. Sprawdźcie nowe informacje o lidze 11 vs 11!

Jedną z najważniejszych zmian, które dokonały się od ostatniego artykułu jest uruchomienie strony WWW. Przejrzysty portal pozwala nam sprawdzić aktualne pozycje drużyn w tabeli, zapoznać się ze statystykami danych formacji czy skontaktować się z organizatorami.

Poznaliśmy także wszystkie szesnaście klubów występujących w PLWK. Będą to kolejno:

[table id=7 /]

Fani trybu Wirtualne Kluby na pewno kojarzą te drużyny. Co ciekawe, Wy również możecie dołączyć do zmagań! Na fanpage’u Polskiej Ligi Wirtualnych Klubów prowadzone są nabory do drużyn, którym brakuje zawodników. Pod hashtagiem #AkcjaRekrutacja znajdziecie więcej informacji.

Na facebooku znajdziecie także konkursy ufundowane przez partnerów PLWK. W ostatnim z nich do zdobycia była klawiatura mechaniczna SPC Gear GK530 w wersji Tournament. Organizatorzy zapowiadają więcej zabaw bliżej premiery FIFA 19.

Po więcej najświeższych informacji ze świata Wirtualnych Klubów zapraszamy na portale społecznościowe ligi PLWK. Facebook, Twitter – dzieje się! Natomiast jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Polskiej Lidze Wirtualnych Klubów zapraszamy do tego artykułu.