Rywalem AGO w wielkim finale OGA Counter PIT była drużyna EURONICS, która pokonała HAVU 2:1, by walczyć o najwyższą lokatę.

Pojedynek między obiema drużynami rozpoczął się na mapie de_inferno. Lepiej zaczęła się ona dla ekipy znad Wisły, która gładko zgarnęła „pistoletówkę”. Polacy – identycznie jak wczoraj- już od samego początku całkowicie zdominowali Niemców, wynik 13:2 świetnie to odzwierciedlał. EURONICS w pierwszej połowie po prostu nie istniało. Po zmianie stron drużyna z Niemiec wygrała rundę pistoletową, co pozwoliło nieco zmniejszyć przewagę Furlana i spółki do wyniku 13:5. Jastrzębie jednak postawiły kropkę nad i zwyciężając mapę przeciwnika 16:5.

Na mirage’u AGO Esports znowu bezbłędnie zaczęło zapisując rundę z pistoletami na swoje konto. W konsekwencji mogliśmy więc zobaczyć szybkie 3:0 dla drużyny z Polski. W rundzie czwartej EURONICS zaczęło się budzić i doprowadziło do remisu 4:4. Dość niespodziewanie sąsiedzi zza granicy wyszli nawet na prowadzenie 7:5. Gruby i spółka wrócili jednak na właściwe tory kończąc połówkę minimalnym prowadzeniem 8:7. W drugiej połowie to Niemcy wygrali „pistolety”, ale AGO nie pozostało dłużne zwyciężając rundę force. Pozwoliło im to po raz kolejny odjechać rywalowi, nie oddając już do końca meczu ani jednego punktu i zwyciężając wynikiem 16:8.

Przeczytaj:  Virtus.pro notuje porażkę w spotkaniu z Nordavind

AGO poradziło sobie z EURONICS gładko wygrywając wynikiem 2:0 w finale OGA Counter PIT. Polacy stanęli na najwyższym stopniu podium i zainkasowali 18 tysięcy dolarów na swoje konto!


Ago Esports

 

OGA Counter PIT

de_inferno

16:5

de_mirage

16:8

 


EURONICS
2 0