Wielki finał turnieju X-BET.co Invitiational 3 za nami. Do boju stanęła polska drużyna x-kom Team, która podjęła bułgarskie Bpro.

Trzymapowy pojedynek rozpoczął się wręcz idealnie dla „Patitka” i jego wspólników. Kompletnie zdominowany przez Polaków de_mirage zakończył się piętnastopunktową przewagą x-kom Team. Na uwagę zasługuje na pewno forma Daniela Płomińskiego, który przez całą rozgrywkę na de_mirage zginął jedynie dwa razy, zdobywając przy tym 21 trafień.

Po przerwie x-kom nieco zgasło. Siedem rund po stronie antyterrorystów dało im jednak nadzieję na wyrównaną dalszą część spotkania. Po zmianie stron obejrzeliśmy jednak dominację zespołu Bpro. Jedna oddana runda pozwoliła na szybką „przeprowadzę” do kolejnej mapy.

De_cache to dalszy ciąg dobrej gry Bułgarów. Ci pewnie zwyciężyli mniej faworyzowaną stronę broniącą i z dużą przewagą przeszli do ataku. Pięć rund z chwilową przerwą na oczko dla Polaków szybko zakończyło spotkanie.

x-kom team przegrywa finał internetowego turnieju X-BET.co Invitational 3. Na otarcie łez zostaje im 2 000 dolarów wygranej.

fot. Maciej Kołek, GG League