IEM Katowice 2020 bilety - ceny, rozpoczęcie sprzedaży

IEM Katowice 2020 bilety - ceny, rozpoczęcie sprzedaży

2020-12-22 Dziś poznaliśmy mnóstwo informacji o biletach na nadchodzącą wielkimi krokami imprezę Intel Extreme Masters w Katowicach! Wejściówki na legendarne wydarzenie będą dostępne w oficjalnej sprzedaży już w tym tygodniu!

Sprzedaż biletów na IEM Katowice 2020 ruszy w czwartek, 31 października o godzinie 14:00. Kupić je będzie można za pośrednictwem strony ebilet.pl.

"Dostosowaliśmy model zakupu biletów w taki sposób, aby odzwierciedlał najbardziej aktualny format i harmonogram naszych turniejów. Kiedy po raz pierwszy wprowadziliśmy bilet wczesnego dostępu, mecze rozgrywane były codziennie od południa do północy. W naszym obecnym harmonogramie turniej startuje jednak znacznie później, dlatego też model ten z czasem zaczął tracić na atrakcyjności. Wysłuchaliśmy opinii oraz fanów CS:GO i wprowadziliśmy zupełnie nowy model. Teraz kupując bilet na IEM Katowice 2020, będziesz mieć zarezerwowane miejsce na widowni. Oznacza to, że możesz pojawić się o dowolnej porze i doświadczyć turnieju w najlepszy możliwy sposób" – Michał Blicharz, Wiceprezes ds. Pro Gamingu ESL

Tym razem widownia katowickiego spodka zostanie podzielona na dwa sektory - biletowany i bezpłatny.

Ci, którzy nie zdecydują się na zakup biletu, będą mogli swobodnie wchodzić na strefy bezpłatne, o ile będą w nich jeszcze wolne miejsca. Do sprzedaży trafią cztery rodzaje biletów:

Premium Sektor Zielony Ceny w PLN: 185 zł za dzień / 650 zł za weekend (3 dni) Ceny w EUR: około 43€ za dzień / 152€ za weekend (3 dni) ● CS: GO przez wszystkie dni lub tylko jeden. ● Gwarantowane miejsce siedzące blisko sceny ● Dostęp do sesji autografów OPEN & PREMIUM ● Dostęp do IEM EXPO ● Premium goodie bag (WYŁĄCZNIE DLA POSIADACZY 3-DNIOWYCH KARNETÓW) ● Premium badge uczestnika ● Darmowe napoje (wyłącznie bezalkoholowe)

Niższe sektory Sektor Czerwony. Lepszy widok. Ceny w PLN: 110 zł za dzień / 300 zł za weekend (3 dni) Ceny w EUR: około 26€ za dzień / 70€ za weekend (3 dni) ● CS: GO przez wszystkie 3 dni lub tylko jeden ● Gwarantowane miejsce siedzące w niższych sektorach ● Dostęp do OTWARTYCH sesji autografów ● Dostęp do IEM EXPO

Wyższe sektory Sektor Niebieski Ceny w PLN: 70 zł za dzień / 180 zł za weekend (3 dni) Ceny w EUR: około 16€ za dzień / 42€ za weekend (3 dni) Ceny odpowiednio: za dzień / za weekend (wszystkie 3 dni) ● CS: GO przez wszystkie 3 dni lub tylko jeden ● Gwarantowane miejsce siedzące w wyższych sektorach ● Dostęp do OTWARTYCH sesji autografów ● Dostęp do IEM EXPO

God Mode Sektor Zielony. Doświadcz esportu w pełnej krasie. Cena w PLN: 5000 zł za weekend (wszystkie 3 dni) Cena w EUR: około 1169€ za weekend (wszystki 3 dni) ● CS: GO przez trzy dni ● Gwarantowane miejsce siedzące blisko sceny ● Dostęp do sesji autografów OPEN & PREMIUM ● Dostęp do IEM EXPO ● Premium goodie bag ● Premium badge uczestnika ● Darmowe napoje (wyłącznie bezalkoholowe) ● Pokój w hotelu na czas (28.02 - 01.03) w Courtyard Hotel by Marriott ● Dostęp do strefy VIP z cateringiem ● Dedykowane wejście

Bilety sprzedawane będą w trzech turach: pierwsza z nich trafi do sprzedaży już 31 października, druga – 5 grudnia, a finalna– 16 stycznia. Goście turnieju będą mogli również odwiedzić największe targi esportu IEM EXPO, na które wstęp będzie otwarty i bezpłatny dla wszystkich.

Intel Extreme Masters Katowice 2020 będzie pierwszym turniejem rangi Masters Championships w cyklu ESL Pro Tour. Przez cały tydzień trwania zawodów, 16 najlepszych drużyn CS:GO będzie walczyło o pierwszy w historii tytuł Master Champion, punkty w rankingu Intel® Grand Slam i nagrody pieniężne, których pula wyniesie pół miliona dolarów.

W trakcie IEM Katowice zorganizowane zostaną również finały 2. etapu Quake Pro League. W ciągu dwóch dni, dwudziestu czterech najlepszych graczy Quake'a na świecie będzie walczyć o tytuł Mistrza Świata na IEM EXPO Katowice 2020.