Virtus.Pro zaproszone do zamkniętych kwalifikacji Epicenter!

Dzisiaj poznaliśmy ostatnią zaproszoną drużynę do zamkniętych kwalifikacji turnieju Epicenter. Została nią ekipa Virtus.Pro!

Polacy mają za sobą bardzo nieudany okres, jednak wczorajsze spotkanie przeciwko mousesports może zwiastować koniec problemów i powrót do formy. „Snax” i spółka zajmują obecnie 22. pozycję w rankingu HLTV.

Zamknięte kwalifikacje potrwają dwa dni i rozpoczną się już jutro. Osiem zespołów walczyć będzie o jeden slot na moskiewskim turnieju, którego pula nagród wynosi 500 tysięcy dolarów!

Wśród uczestników drugiego etapu kwalifikacji znajduje się sześć zaproszonych zespołów: mousesports, CR4ZY, Heroic, Tricked, North oraz Virtus.Pro. Pozostałe dwa zespoły zostaną wyłonione z otwartych kwalifikacji, które zakończą się dziś wieczorem.

Epicenter 2019 rozpocznie się 17 grudnia i potrwa 5 dni. 8 zespołów z całego świata walczyć będzie o nagrody z puli pół miliona dolarów. Obecnie pewnych udziału jest pięć drużyn, w tym lider rankingu HLTV, Evil Geniuses, a także Fnatic, Vitality, Avangar oraz Na’Vi. Ostatnie 3 sloty przypadną zwycięzcom regionalnych kwalifikacji (Europa, CIS oraz Chiny).