Dzisiaj poznaliśmy ostatnią zaproszoną drużynę do zamkniętych kwalifikacji turnieju Epicenter. Została nią ekipa Virtus.Pro!

Polacy mają za sobą bardzo nieudany okres, jednak wczorajsze spotkanie przeciwko mousesports może zwiastować koniec problemów i powrót do formy. „Snax” i spółka zajmują obecnie 22. pozycję w rankingu HLTV.

Zamknięte kwalifikacje potrwają dwa dni i rozpoczną się już jutro. Osiem zespołów walczyć będzie o jeden slot na moskiewskim turnieju, którego pula nagród wynosi 500 tysięcy dolarów!

Wśród uczestników drugiego etapu kwalifikacji znajduje się sześć zaproszonych zespołów: mousesports, CR4ZY, Heroic, Tricked, North oraz Virtus.Pro. Pozostałe dwa zespoły zostaną wyłonione z otwartych kwalifikacji, które zakończą się dziś wieczorem.

Epicenter 2019 rozpocznie się 17 grudnia i potrwa 5 dni. 8 zespołów z całego świata walczyć będzie o nagrody z puli pół miliona dolarów. Obecnie pewnych udziału jest pięć drużyn, w tym lider rankingu HLTV, Evil Geniuses, a także Fnatic, Vitality, Avangar oraz Na’Vi. Ostatnie 3 sloty przypadną zwycięzcom regionalnych kwalifikacji (Europa, CIS oraz Chiny).