Duet organizacji PRIDE – „Arokiz” oraz „Mozbi” został liderem drugiej kolejki Fortnite Fun League Polska by Plush przed ostatnim dniem rozgrywek.

Zawodnicy „Orłów” świetnie zaprezentowali się podczas drugiego dnia przedostatniej kolejki Fun League. Co prawda „Arokiz” wraz z „Mozbim” rozpoczęli zmagania od 11. miejsca oraz dwóch fragów w pierwszej grze, lecz później pokazali na co ich stać.

Duet grający w organizacji Piotra Lipskiego nie dał szans rywalom w drugiej grze. PRIDE AM wygrało z trzema fragami na koncie. Drugie miejsce zajął duet drużyny inHarmony Gaminga, a na trzecim miejscu grę zakończyło Invizy Esport.

Ostatnią, podobnie jak pierwszą grę wygrała para reprezentująca barwy Quad Damage – „laidback” oraz „kamxon”. Ci gracze prezentowali wyśmienitą formę w środowy wieczór. Najpierw zdobyli dwukrotnie po sześć fragów, a w ostatniej rozgrywce ustrzelili aż siedmiu przeciwników. PRIDE AM trzecią grę zakończyło na miejscu numer dwa, a na trzecim uplasowała się para „Arokiz” oraz „Mozbi”.

W efekcie PRIDE AM zdobyło w dwóch dniach 366 punktów i o 48 punktów prowadzą nad Quad Damage z „kamxonem” oraz „laidbackiem” (318 pkt). Podium uzupełnia słynne On Fire (294 punktów). Ostatni dzień drugiej kolejki zapowiada się pasjonująco. Pozycji lidera będzie broniło PRIDE z „Arokizem” oraz „Mozbim”, lecz za plecami mają dwie silne ekipy – Quad Damage oraz On Fire. Każdą z tych drużyn stać na zwycięstwa w czwartkowych grach.

Przeczytaj:  Quad Damage prowadzi w DUO Pro Fortnite Fun League!

Transmisje z dzisiejszych rozgrywek tradycyjnie już możecie obejrzeć na kanale GamesetTV. Finałową rozgrywkę drugiej kolejki skomentują „HighStyled” z „H2P_Gucio” znanym z League of Legends.